Truffle Hunting Tour
Truffle Hunting Tour

Slyšel jsem o hledání lanýžů v našich končinách a nevěřil jsem. Po této tour jsem ovšem změnil... přečíst další informace

Recenzováno: 13. listopadu 2017
tom_rA7661SC
Blatná, Česká republika
Truffle Huting Tour

Hledání lanýžů pomocí vycvičeného pejska se mi strašně zalíbilo. Doteď jsem netušila, že lanýže je... přečíst další informace

Recenzováno: 10. července 2017
199kl_rav

Recenzováno: 8. března 2018

Datum zážitku: září 2017
Petr S, Vlastník v zařízení Truffle Hunting Tour, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. března 2018

Recenzováno: 8. března 2018

Recenzováno: 6. března 2018

Datum zážitku: září 2017
Petr S, Vlastník v zařízení Truffle Hunting Tour, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. března 2018

Recenzováno: 28. února 2018

Datum zážitku: říjen 2017