“Příjemné překvapení v centru Prahy”

ROESEL - craft beer & cake
Okolí: Malá Strana
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 4. listopadu 2017

V centru Prahy těžko narazíte na solidní kavárnu, které nebude jen past na turisty. Tímto místem je právě Roesel - skvělá domací kavárna s (přirozeně) příjemným personálem. Výborné cappuccino a domácí koláč s tvarorem a rybízem. Před zavíračkou nám všem ješte zadarmo nabídli jejich polévku Minestrone, které zůstala z obědového menu. Příjemné gesto a překvapení v centru Prahy.

Poděkujte uživateli Martino K.

Recenzováno: 31. srpna 2017

Do Roesel café and beer nás zahnal déšť. Naše překvapení nemohlo být větší než toto. Skvělé pivo, výborné víno, nabídka polévky, paštiky, chleba se slaninou a další. Pražský koláč, linecké .. dokonalé.

Poděkujte uživateli Karolína S.
Recenzováno: 16. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Klidné prostředí, na Prahu velmi příjemné ceny, milá obsluha, žádné dlouhé čekání. Za nás palec hore.

Poděkujte uživateli Buritos14.
Recenzováno: včera

Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo ROESEL - craft beer & cake, si také prohlíželi

Už jste navštívili ROESEL - craft beer & cake? Sdílejte své zkušenosti!