“Skvělý místo”

ROESEL - craft beer & cake
Okolí: Malá Strana
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 18. ledna 2018

Vynikající pivo, super pomazánky a zákusky, úžasná obsluha. Chodíme sem pravidelně.....
Mám to tu rád.

Poděkujte uživateli JakubJelinek.

Recenzováno: 5. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Sem se moc rádi vracíme! Historické jádro Prahy je plné turistických predrazenych podniků bez atmosféry, toto je něco naprosto jiného. Domácí atmosféra, milá obsluha, skvělé pivo Clock za normální ceny, k tomu dobrá malá jídla! Stojí za návštěvu!

Poděkujte uživateli PetrJen.
Recenzováno: 4. listopadu 2017

V centru Prahy těžko narazíte na solidní kavárnu, které nebude jen past na turisty. Tímto místem je právě Roesel - skvělá domací kavárna s (přirozeně) příjemným personálem. Výborné cappuccino a domácí koláč s tvarorem a rybízem. Před zavíračkou nám všem ješte zadarmo nabídli jejich polévku Minestrone, které zůstala z obědového menu. Příjemné gesto a překvapení v centru Prahy.

Poděkujte uživateli Martino K.
Recenzováno: 31. srpna 2017

Do Roesel café and beer nás zahnal déšť. Naše překvapení nemohlo být větší než toto. Skvělé pivo, výborné víno, nabídka polévky, paštiky, chleba se slaninou a další. Pražský koláč, linecké .. dokonalé.

Poděkujte uživateli Karolína S.
Recenzováno: 16. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Klidné prostředí, na Prahu velmi příjemné ceny, milá obsluha, žádné dlouhé čekání. Za nás palec hore.

Poděkujte uživateli Buritos14.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo ROESEL - craft beer & cake, si také prohlíželi

Už jste navštívili ROESEL - craft beer & cake? Sdílejte své zkušenosti!