“Zážitek”
Recenze Černá Madona

Černá Madona
Č. 67 z 204 Dezerty v Praze
Recenzováno: 27. listopadu 2019

Byli jsme na kávě a dezertu, jedním slovem vynikající + příjemná obsluha, nádherné prostory a atmosféra. Kdo navíc miluje kubismus si tady přijde na své.
Vřele doporučuji, my se sem určitě vrátíme.

Poděkujte uživateli doand93.
Cernamadona, Manažer v zařízení Černá Madona, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2019

Děkujeme za pěknou recenzi i fotky, které nás potěšily.
Interiér je opravdu unikátní a jsme rádi, že tyto prostory můžeme sdílet s našimi hosty.
Našim cukrářům a obsluze pochvalu vyřídíme.

Těšíme se na vás opět příště!

Recenzováno: 26. listopadu 2019

Krásné prostředí, kubistická estetika , výborná obsluha , chutné jídlo a nejlepší Pavlova (zákusek) v Praze .

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 90brankicam.
Cernamadona, Manažer v zařízení Černá Madona, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. listopadu 2019

Ahoj Brankico,

děkujeme za hodnocení, které nás velmi potěšilo a vážíme si ho.
Dezerty připravujeme v naší cukrářské výrobě a jsou naší chloubou.

Těšíme se na vaši příští návštěvu!

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Mohu jen doporučit. Krásná restaurace, skvělá a velice ochotná obsluha bez čekání, výborné jídlo za příjemnou cenu. Určitě se rad vrátím.

Poděkujte uživateli Miroslav S.
Cernamadona, Manažer v zařízení Černá Madona, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. listopadu 2019

Dekujeme Mirku za pěkné hodnocení,
velice si ho vážíme a těšíme se na další návštěvu .

S pozdravem a přáním hezkého dne!
Tým restaurace Černá Madona

Recenzováno: 19. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherné místo v centru Prahy s úžasným interiérem. Snídaně byla super, ale co chci vyzdvihnout jsou neuvěřitelné dezerty. To musí zkusit každý.

Poděkujte uživateli klara358.
Cernamadona, Manažer v zařízení Černá Madona, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2019

Děkujeme za krásnou recenzi.
Těší nás vaše návštěva a věříme, že vás opět u nás uvítáme.
Dezerty jsou naší vlastní výroby, jsme na ně pyšní.
Děkujeme.

Recenzováno: 16. listopadu 2019

Krásné prostředí kubistické restaurace, unikátní design. Milá a pozorná obsluha na úrovni. Výborný pistáciový dort!

Poděkujte uživateli Alen M.
Martin K, Manažer v zařízení Černá Madona, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. listopadu 2019

Děkujeme za hezkou recenzi, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Černá Madona, si také prohlíželi

Už jste navštívili Černá Madona? Sdílejte své zkušenosti!