“Pozorná obsluha a vynikající dezerty”
Recenze Černá Madona

Černá Madona
Č. 57 z 212 Dezerty v Praze
Recenzováno: 13. října 2020

S kamarádkou jsme vyrazily za deštivého večera na skleničku a dezert a tuto kavárnu vřele doporučujeme. Interiér je krásně zařízený a atmosféra vevnitř je příjemná.
Děkujeme milému panu číšníkovi za skvělou pozornou obsluhu během večera, moc hezky se o nás staral a dbal na to, aby nám nic nescházelo.
Černá Madona se dostala lidem do podvědomí svým "Virus - Covid" dezertem, nicméně za mě jsou hvězdami cukrárny 100% pistáciový dortík a kokos.

2  Poděkujte uživateli M16_nguyen.

Recenzováno: 15. září 2020

Krasny vyber zausku. Jsou to takove netradicni zakusky ktere jsem nikdy nemel. Restaurant je moc pekna s dobrou atmosferou

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli utubed.
Recenzováno: 26. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Dnešní návštěva byla skvělou volbou a dlouho jsem se v Praze nesetkala s tak milou, pozornou a nápomocnou obsluhou. Dokonalost byla dovršena skvělou kávou a dezertem!!!

Poděkujte uživateli veHolz.
Recenzováno: 24. srpna 2020

Naprosto fantastická a pozorná obsluha, výborná káva i dezerty a příjemné prostředí. Naprosto doporučuji.

Poděkujte uživateli Misa_Fry.
Recenzováno: 18. srpna 2020

Krasna restaurace, nebo takova kavarna - restaurace. Personal byl super, pozdravili a byli prijemny celou dobu. Ja jsem mel hovezi steak - dobre dochuceny, perfektne priraveny

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli jindraj133.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Černá Madona, si také prohlíželi

Už jste navštívili Černá Madona? Sdílejte své zkušenosti!