“Oslava”

Č. 1 287 z 6 535 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 14. března 2018 prostřednictvím mobilu

Perfektní personal, pozorný. Popisete na co mate chuť a oni vám doporučí co si dat. Vymysleli mi něco, co nebylo ani v jídelníčku, restovane hovězí s chvíli a jejich nudle.
Zkratka dokonalost chuti. Díky za ne, budu se vracet. Přijatelná cena.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli renep720.

Recenzováno: 22. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Oslavu jsem si uzil ve velmi pratelskem duchu a musim rici, ze jsem si velmi pochutnal, doporučuji urcite k navsteve,obzvlaste pro milovniky cinske kuchyne, budte vitani, at Vam tady chutna, jako chutnalo me...

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 7. října 2017 prostřednictvím mobilu

Krásné čisté prostředí. Velmi příjemný a usměvavý personál. Objednaná jídla velice chutná, svěží a z čerstvých surovin. Vřele doporučuji.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli lucky1409.
Recenzováno: 12. července 2017 prostřednictvím mobilu

Už jsem tu byl po čtvrté a nemohu si to tady vynachválit :) obsluha, jídlo a prostory prostě vynikající!

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli crashado.
Recenzováno: 22. května 2017 prostřednictvím mobilu

Měla jsem čerstvé závity a Bun bo nam bo, jsou fakt vynikající , různé druhy limonad, že byste mohli vybrat, ale vnmský ledový čaj je Top. Nejen skvělé a kvalitní jídlo můžete dostat za příznivé ceny, ale také milá obsuha a pěkný interiér, určitě opět navštívím. Doporučuji.

Datum návštěvy: květen 2017
2  Poděkujte uživateli Iva T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chopstix Restaurant, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Chopstix Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!