“Skvělé jídlo a autentická chuť.”

Chopstix Restaurant
Č. 1 287 z 6 545 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 13. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Hvezdu dolů za nevšimavou obsluhu.(
Jarní zavitky - super
Tom yum - prijemna chuť, velmi dobrá
Red curry - excelentní
Bun Dám nudle - skvělé
Smažený banan - super

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli tomasb298.

Recenzováno: 8. prosince 2018

Dali jsme si polévku minipho a čerstvé rolky a to bylo super. Autentické čerstvé a chutné a plné doporučuji . Dále bylo super víno s přívlastkem pozdní sběr od Zapletala a to vše za opravdu lidové ceny Tj víno dvě deci 69 Kč apod , jedna rolka vyjde na 30 Kč což je zadarmo . Co bych zlepšil je umakartovy bar z minulého století, taky bych setrel pavučiny ze světel a úmysl záchodky Pokud vás toto nezajímá tak je to OK dobrou chuť

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Wander587268.
Recenzováno: 14. července 2018 prostřednictvím mobilu

V teto restauraci jsme se citili velice prijemne, obsluha byla mila a jidlo moc dobre. Nejlepsi bylo asi Curry s krevetami. Potesilo nas, ze jsme si mohli prinest vlastni dort.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Aneta_SSS.
Recenzováno: 15. června 2018 prostřednictvím mobilu

Personal mladý a pozorný, jídlo bylo na stole poměrně rychle a hlavně bylo vyborne. Poprvé jsem ochutnal Pho a naprosté nadšeni. Prostředí take moc příjemné.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli xFifas.
Recenzováno: 14. března 2018 prostřednictvím mobilu

Perfektní personal, pozorný. Popisete na co mate chuť a oni vám doporučí co si dat. Vymysleli mi něco, co nebylo ani v jídelníčku, restovane hovězí s chvíli a jejich nudle.
Zkratka dokonalost chuti. Díky za ne, budu se vracet. Přijatelná cena.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli renep720.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chopstix Restaurant, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Chopstix Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!