Elixir Mystery (Realná úniková hra)
Č. 18 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Mystery elixír s dětmi

Dnes jsme náhodou zavítali na tuto únikovou hru(šli jsme okolo). Byla to manželova 9. hra, moje a... přečíst další informace

korina1976
Prague
X

Super,moc jsme si užili. Všem doporučujeme. Občas to bylo trochu náročné, takže jsme potřebovali... přečíst další informace

Recenzováno: 10. dubna 2020
R395BPhanak

Recenzováno: 17. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: prosinec 2017
Room M, Room Master v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2017

Recenzováno: 14. prosince 2017

Datum zážitku: prosinec 2017
Room M, Room Master v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. prosince 2017

Recenzováno: 4. prosince 2017

Datum zážitku: listopad 2017
Room M, Room Master v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2017

Recenzováno: 23. listopadu 2017

Recenzováno: 19. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: listopad 2017
Michal V, Vlastník v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2017