Elixir Mystery (Realná úniková hra)
Č. 18 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Mystery elixír s dětmi

Dnes jsme náhodou zavítali na tuto únikovou hru(šli jsme okolo). Byla to manželova 9. hra, moje a... přečíst další informace

korina1976
Prague
X

Super,moc jsme si užili. Všem doporučujeme. Občas to bylo trochu náročné, takže jsme potřebovali... přečíst další informace

Recenzováno: 10. dubna 2020
R395BPhanak

Recenzováno: 9. července 2018 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: červenec 2018
Room M, Manažer v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. července 2018

Recenzováno: 18. května 2018 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: květen 2018
Room M, Room Master v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. května 2018

Recenzováno: 18. května 2018 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: květen 2018
Room M, Manažer v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. května 2018

Recenzováno: 28. února 2018 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: únor 2018
Room M, Room Master v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. března 2018

Recenzováno: 17. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: prosinec 2017
Room M, Room Master v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2017