Elixir Mystery (Realná úniková hra)
Krásné prostředí a nápomocný guide :)

Byli jsme v dubnu 2018 s dvěmi dětmi (9+9), konec nám o 5 minut utekl, ale i tak to byl... přečíst další informace

Petra_Goldice
Praha, Česká republika
Nejlepší unikovka v Praze

Hru jsme zvládli za 60min a byla to neskutecna zábava!:) kdyby to slo, šli bysme znovu!:) všem... přečíst další informace

Simona B

Recenzováno: 20. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 15. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 10. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Datum zážitku: srpen 2018
Room M, Manažer v zařízení Elixir Mystery (Realná úniková hra), odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. srpna 2018

Recenzováno: 1. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 1. srpna 2018 prostřednictvím mobilu