Elixir Mystery (Realná úniková hra)
Č. 18 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Pěkná únikovka

Pěkná úniková hra v centru Prahy. I když jsme zde byli jen dva, tak jsme si to moc užili a unikli... přečíst další informace

677luckam
Moc dobrá únikovka

Velmi dobře zpracována únikovka. Trošku si občas nevěděl člověk úplně rady, ale byla možnost... přečíst další informace

150v_clavk

Recenzováno: 21. prosince 2019

Na kouzelném místě v centru Prahy se nás ujal skvělý průvodce Veselín a už od prvního momentu jsme se cítili naprosto záhadně. Hra se odehrává v době Rudolfa II., prostory a úkoly nemohly vypadat autentičtěji. Hra je lineární a postupně krásně provede celým příběhem, do kterého nás hra uvedla. Nerad bych něco prozradil, ale řeknu jen, že člověk na závěr dostane dárek, který uzavře krásný příběh. Po ukončení člověk vyjde s atmosférickou náladou přímo na Karlově mostě, který tomu dá krásný závěr!

Kdybych mohl vrátit čas, ihned si tuto hru se vším k tomu spojenému zopakuji.

Neváhejte a určitě hru vyzkoušejte. Doporučení 11/10.

E a JJ :))

Poděkujte uživateli Ervinervin12.
Recenzováno: 18. prosince 2019

Byli jsme skupinka 4 hledačů :-). Jeden z nás byl na jedné únikovce, zbytek byl v tomto směru zcela panenský. Na začátku se nás ujal průvodce Veselin a všechno v klidu a pohodě vysvětlil, potom následovalo krátké videointro do příběhu a šli jsme na to. Pro nás jako pro začátečníky byla hra poněkud obtížnější, ale nakonec jsme jí zdárně těsně před vypršením času dohráli :-). Následovalo focení a závěrečný pokec s Veselinem. Oceňuji historické reálie a dobrý příběh. Bylo to super a všem návštěvu doporučuji.

Poděkujte uživateli tpetr.
Recenzováno: 15. prosince 2019

Skvělá a poutava hra, p.Veselin parádní průvodce. V dobre dostupnosti MHD. Hra vcelku obtížná.....:)

Poděkujte uživateli 902luckak.
Recenzováno: 29. listopadu 2019

Moc pěkně promyšlená hra se super úkoly. Každý si našel úkol, který mu šel. A atmosféra byla fascinující.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli johnnyvanicek.
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Unikovka byla vynikající - výborný úvod, milý moderátor hry, skvělý příběh, plynulost hry a “hlavolamy”. V pěti jsme zvládli za 47 minut. Děkujeme.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli michalj951.