Elixir Mystery (Realná úniková hra)
Č. 18 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Pěkná únikovka

Pěkná úniková hra v centru Prahy. I když jsme zde byli jen dva, tak jsme si to moc užili a unikli... přečíst další informace

Recenzováno: 5. října 2020
677luckam
Moc dobrá únikovka

Velmi dobře zpracována únikovka. Trošku si občas nevěděl člověk úplně rady, ale byla možnost... přečíst další informace

Recenzováno: 5. října 2020
150v_clavk

Recenzováno: 4. října 2020

Bylo jich určitě vice:) ale je to skvělá hra, při které se ukáže, jak se dovedou lidé bavit a vymyslet vše možné i nemožné, aby uspeli:)) ...prostě skvělá zábava pro partu lidi, která se chce pobavit v nějakém jiném, neznámém prostredi

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Vasekbagr.
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Tato hra není strašidelná. To bylo největší plus. skvělý pan průvodce a perfektní rébusy. na hře jsme byli 4 a určitě odporučuji ve více členech. Čím více hlaviček, tím lépe se vám bude hledat elixír . Skvělé dobrodružství.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli nikaachris.
Recenzováno: 26. září 2020

Naprosto neskutečný zážitek od první vteřiny, rozhodně doporučuji! Úžasná atmosféra, úkoly, při kterých se zasmějete i potrápíte hlavinku a hlavně vám tenhle zážitek zůstane dlouho v paměti! Velice děkujeme i našemu milému průvodci Veselínovi, který se opravdu vyzná a velice rád pomůže. Ještě jednou velké díky a posílám i své kolegy z práce :)

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli verov622.
Recenzováno: 18. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná atmosféra, kvalitně zpracované prostředí a zajímavé hádanky! Příjemný personál (pan Veselín byl velmi milý a přátelský)!

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli sakul44.
Recenzováno: 14. srpna 2020

Bylo to boží!! Člověk si musel všímat maličkostí a přijít na všechno :)) moc jsem si to užilamoc doporučuji❤️

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli A4729RGmonikav.