“Zklamaní”

Mr.HotDoG
Okolí: Holešovice
Okolí: Holešovice
Recenzováno: 20. října 2020

Vzhledem k recenzím , jsme čekali že to bude opravdu pecka a těšili se. Na hot dog jsme čekali 35 minut stejně jako stůl vedle nás co jsme pochopili od naštvaného pána. Čekala bych že nás alespon upozorní, že to bude déle trvat. Po té co jsem viděla ten malý hot dog, moc nechápu to nadšení lidí .. Kdo byl v americe, jistě ví že takhle to tedy úplně nevypadá. Přítel měl nějaký s mexickým kořením a ten tedy nebyl ani dobrý, šílené. Hranolky na přesmaženém oleji byl taky vskutku zážitek. No očekávání jsme tedy měli úplně jiné. Škoda.

1  Poděkujte uživateli JanaN33899.

Recenzováno: 22. února 2020 prostřednictvím mobilu

Malá restaurace amerického typu. Hotdogy jsou dobré a šťavnaté. Nápadité chuti. Hranolky dobré. Zvláště s čedarem jsou úžasné. Obsluha milá a pozorná. Celkem frmol. Lépe si místo zarezervovat.

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli jakarte1973.
Recenzováno: 1. února 2020 prostřednictvím mobilu

Amerika jak má být. Přestože je podnik menší, a v Kamenické ulici, stále je to víc restaurace než “jen” fastfood. Kromě rozmanitého výběru hot dogů zde dělají burgery, a pochutnáte si i na hranolkách, které dělají perfektní. Na chvíli jsem se zase ocitl v Chicagu, kde “Hot Dog” rozhodně neznamená je obyčejný rohlík s kečupem a párkem z makra.

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli lucasbH6891BL.
Recenzováno: 14. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

U me se uz stalo tradici, ze kdykoliv zavitam do Prahy, prvni zastavka je prave u Mr! Uzasne kombinace hotdogu, chutove uplna extraze! Krasne prostredi a pivecko z prazskeho minipivovaru. Jaky je tu personal, takovy bych rad videl vsude! Staraji se o vas kazdou chvilku, usmev jim nechybi! Platba kartou vyhoda! Pro me v Praze No.1!! ❤️

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli lukem0305.
Recenzováno: 8. ledna 2020

Oceňuji kvalitní maso a velmi chutnou bagetu ve které hot dog dostanete.
Určitě doporučuji udělat rezervaci, protože zde bývá dost velká obsazenost. Restaurace má takový Americký vibes

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Anetaseb.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mr.HotDoG, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mr.HotDoG? Sdílejte své zkušenosti!