“Rychlé jídlo v podobě salátu bylo jednoznačně neodpovídající ceně.”

Avocado Garden Restaurant
Č. 1 525 z 6 127 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Popis: Stylová restaurace s rodinnou atmosférou a velkou zahradou ve dvoře. Nejen v letních měsících zde najdete skvělé místo pro osvěžení a odpočinek od rušného velkoměsta. Podáváme vybrané Mexické speciality. Těšit se můžete i na polední menu.
Recenzováno: 2. července 2018

Po několikáté návštěvě této restaurace se nic nezměnilo. Byli jsem upozornění na nedostatek zeleniny v kuchyni, ale salát který sme dostali byl naprosto lacinný. Krutony byly obaleny v něčem černém.

1  Poděkujte uživateli TikiB15.

Recenzováno: 6. června 2018

Opravdu velmi milá, vstřícná obsluha. Jídlo jsme měly na doporučení číšníka, nabídka mexické kuchyně, takže nám všechno vysvětlil. a mohly jsme jenom poděkovat za skvělý tip, trefil se do naší chutě. Jediná vada na kráse záchod.

Poděkujte uživateli danajelinko.
Recenzováno: 17. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde už víckrat, protože to mam vedle domu, ale vždy jsem byl jen zklamaný. Dnes to byla ale posledni kapka. Obsluha je otřesná, nějaký slovák co ma poruchu soustředění a velký problém s matematikou, nebo mě chtěl okrást?!?!?! Na jidlo čekám vždy tak dlouho, že bych dřív stihl založit vlastní restauraci. Jídlo hrozné.. Dáš si burger a dostaneš housku velkou přes celý talíř, v tom maso co má průměr maximalne tak 8cm, suchý, zcvrklý no prostě hnus. Zalitý majonezou smíchanou s kečupem a platek oschlého ledového salátu. No a za tohle dáš 300,-Kč. Dnes jsem si dal BBQ žebra s sebou, opět zklamání. Bylo to Suchý, porce jak pro dítě ze školky a bez přílohy!! Když do menu napíšou, že k tomu je chleba, tak s tím prostě počítáš. Jenže takhle musíš nechat vystydnout těch 7 kostí obalenejch trochou masa a jít si pro chleba. Jediné co mě uklidňuje, je, že jsem tam dnes nechal jen 110,- Kč. Jestli mohu doporučit, tak si raději skočte do potrefene husy ktera je přes ulici. Konec hlášení

Poděkujte uživateli Bedřich R.
Recenzováno: 10. září 2017

Byla jsem tu na oběd s kamarádkou. Prostředí mě ničím nenadchlo, ale obsluha byla i přes poledne rychlá. Nabídka jídel je poměrně široká, v denním menu byla i klasická česká jídla. Dala jsme si zeleninovou polévku a koprovou omáčku s vejcem a knedlíkem. Obojí bylo chutné, ale v podstatě průměrné. Zkrátka jedna z mnoha pražských restaurací, kde se dá najíst, ale není ničím zvláštní nebo zapamatovatelná.

Poděkujte uživateli Hofmanka.
Recenzováno: 19. července 2017

Je vidět že restauraci provozují opravdoví profesionálové s dlouholetou zkušeností v oboru
Jídlo ,prostředí i obsluha vše bylo vynikající a určitě se na toto velmi příjemné místo budeme rádi vracet !
Doporučuji !

Poděkujte uživateli lovethajsko.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Avocado Garden Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Avocado Garden Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!