“Výborné burgery v centru Prahy”

George Prime Burger
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 23. května 2018

Jelikož jsme s partnerem velicí milovníci burgerů, byla tato restaurace jasnou další volbou, kam zajít na večeři. Prostředí je velmi stylové - klasické americké. Obsluha příjemná a burgery? Burgery jsou vynikající!! Doporučuji také vyzkoušet lanýžové hranolky a jako dezert koblížky.. sice odejdete přejedení k prasknutí, ale stojí to za to.
Sem se opět ráda vrátím.

Poděkujte uživateli Janička R.

Recenzováno: 14. května 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, supr burger , skvělá obsluha . Doporučuji pro posezení s přáteli . Naprostá spokojenost

1  Poděkujte uživateli Nataša F.
Recenzováno: 5. května 2018

Doporučuji burger s lanýžovou majonézou, batátové hranolky nebo poutine, ale nespletete se s jakýmkoliv výběrem z menu. Milovníci seafood ať si nenechají ujít Pay Day Burger..a po poslední návštěvě je můj naprostý top favorit Wagyu burger s wasabi majonézou a asijským salátem. Na burger v Praze už jinam nechodíme. + bezlepkové bulky + krásný interiér

3  Poděkujte uživateli amalie_patalie.
Recenzováno: 25. dubna 2018

Dobrá lokace, hezké, čisté, chutné, dobrý servis, vše čerstvé
žádné nároky!
Dokonalý víkend s dětmi.
Doporučujeme VŠEM!

Poděkujte uživateli Мария М.
Recenzováno: 21. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Burgery dělají z plemene Black Angus, takže naprostá paráda! Stejně jako restauraci George Prime Steak není moc co vytknout

1  Poděkujte uživateli MrDzejAr.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo George Prime Burger, si také prohlíželi

Už jste navštívili George Prime Burger? Sdílejte své zkušenosti!