“Nejlepší burgery v Praze!”

George Prime Burger
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 26. června 2018

Manžel miluje maso a je to docela těžký úkol připravit pro nej něco, aby byl spokojenej! Ale tady to zvládli na 100 procent. Řekl že se určitě vrátíme!
Od sebe můžu říct, že maso nejim vůbec a mají tady i něco pro mne!
Burger “přátelsky k Veganům” je super!
Děkujeme!
Za nás - absolutní spokojenost!

Poděkujte uživateli Mariia A.

Recenzováno: 23. června 2018

Výborné burgery - poctivé a chutné jídlo. Obrovský výběr druhů burgerů K tomu ještě si dejte hranolky nebo poutine...Doporučuji!

Poděkujte uživateli xmark20.
Recenzováno: 17. června 2018 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, obzvlášť burger byl naprosto perfektní. Hezké, čisté prostředí. Všem vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Andrej T.
Recenzováno: 4. června 2018

Vynikající obrovský burger, super zeleninové hranolky a voňavé limonády. Hezké, čisté prostředí a příjemná obsluha. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli Helen P.
Recenzováno: 26. května 2018

Vynikajici nejlepší Burgery,ktery jsme chutnali,hezke prostředí,doporucuju vsem obsluha na lepsim urovni,rady zase vracíme.

Poděkujte uživateli Iris S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo George Prime Burger, si také prohlíželi

Už jste navštívili George Prime Burger? Sdílejte své zkušenosti!