“Super!!!”

George Prime Burger
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 16. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Nejlepší burgery v Praze! Personál rychlý, ochotný a milý, dobra atmosféra! Příjemní ceny! Doporučuji!

Poděkujte uživateli Kceniy-neiz11.

Recenzováno: 5. července 2018 prostřednictvím mobilu

Je to super místo! Vynikající burgery a jídlo Hezka atmosféra, určitě se vrátíme sem zas a zas!

Poděkujte uživateli irisdzyarska.
Recenzováno: 29. června 2018

Skvělé místo pro ty, kteří mají rádi burgery a je také i výběr pro vegány, což velmi potěšilo. Děkují!

Poděkujte uživateli skoleni.
Recenzováno: 26. června 2018

Manžel miluje maso a je to docela těžký úkol připravit pro nej něco, aby byl spokojenej! Ale tady to zvládli na 100 procent. Řekl že se určitě vrátíme!
Od sebe můžu říct, že maso nejim vůbec a mají tady i něco pro mne!
Burger “přátelsky k Veganům” je super!
Děkujeme!
Za nás - absolutní spokojenost!

Poděkujte uživateli Mariia A.
Recenzováno: 23. června 2018

Výborné burgery - poctivé a chutné jídlo. Obrovský výběr druhů burgerů K tomu ještě si dejte hranolky nebo poutine...Doporučuji!

Poděkujte uživateli xmark20.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo George Prime Burger, si také prohlíželi

Už jste navštívili George Prime Burger? Sdílejte své zkušenosti!