“Burgery výborné chuti”

George Prime Burger
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 30. září 2018

Restauraci jsem navštívil dvakrát na doporučení kamarádů a byl jsem příjemně překvapený nabídkou kvalitních a chutných burgerů z hovězího masa Black Angus. Nejvíce mi zde chutnal farmářský burger (pikantní) a burger se slaninou a sýrem. Naprosto dokonalá chuť - možná že nejlepší burgery, jaké jsem v Praze jedl. :-)

Obsluha by mohla být trochu všímavější a nechat hosty trochu méně čekat, když vidí že si hosté už vybrali z nabídky nebo mají před sebou prázdné sklenice, ale to je jenom drobný detail, který této restauraci neubírá na dobré pověsti.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli hanzlaco.

Recenzováno: 25. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Nejlepsi burgery v Praze, vynikajici servis, skvely design restaurace dotazeny od malickosti ✅

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli martin85883.
Recenzováno: 16. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Nejlepší burgery v Praze! Personál rychlý, ochotný a milý, dobra atmosféra! Příjemní ceny! Doporučuji!

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Kceniy-neiz11.
Recenzováno: 5. července 2018 prostřednictvím mobilu

Je to super místo! Vynikající burgery a jídlo Hezka atmosféra, určitě se vrátíme sem zas a zas!

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli irisdzyarska.
Recenzováno: 29. června 2018

Skvělé místo pro ty, kteří mají rádi burgery a je také i výběr pro vegány, což velmi potěšilo. Děkují!

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli skoleni.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo George Prime Burger, si také prohlíželi

Už jste navštívili George Prime Burger? Sdílejte své zkušenosti!