“Zklamání”

Č. 108 z 212 Dezerty v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 4. listopadu 2020

Když jsem před lety jedla kroblihu, byla úžasně křupavá. Včera jsem si po delší době zašla na svoje oblíbené kroblihy a bohužel zklamání. o křupavosti se nedalo mluvit. Byla gumová a na povrchu suchá, nedala se pořádně ukousnout. Asi by bylo lepší pracovat na kvalitě než na kvantitě. To je můj názor!

Datum návštěvy: listopad 2020
1  Poděkujte uživateli Marie D.

Recenzováno: 29. července 2020

Cena koblížku se sice téměř rovná ceně levnější hotovky, ale mimořádná chuť se určitě srovnat s žádným obědem nedá. Museli jsme koupit hned dva kousky (malinový a borůvkový) a chuť předčila naše očekávání. Nemálo náplně v samotné koblize a navrch poleva. Nelze srovnat s jakýmkoliv sladkým zbožím ze supermarketu.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli carifuk1234.
Recenzováno: 5. března 2020

Hezky vypadající místo, na kterém se prodává cukrovka po příjemných dávkách. Cenově bohužel docela vysoko, ale můžu jen doporučit!

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli Honza Ž.
Recenzováno: 9. října 2019

Cronuty nám přivezli přátelé při návštěvě. Ochutnala jsem jich několik a téměř nejde říci, který z nich byl lepší. Jsou vynikající. Měla jsem možnost ochutnat Malinu, Mango, Raffaello a Pistácii. Všem můžu jen doporučit.

Poděkujte uživateli Veronika S.
Recenzováno: 6. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V pondělí jsme se vydali přes celou Prahu, dát si proslulou pochoutku. Přišli jsme ve 2 hodiny s tím, že si pán odnesl poslední kousek a zavírají, to nas zklamalo, ale co se dá dělat. Paní řekla, ať přijdeme příště, bez dalšího komentáře. Druhý den jsme k vám jeli dříve a na 12.00 jsme byli znovu poslání domů, opět s prázdnou. Proč jich nepecete víc? Nebo pokud pečete na objednávku, tak to musíte dát zřetelně najevo, ať už na stránkách nebo sociálních sítích. Zákazník chce vaše výrobky, ale nemá šanci je ochutnat? ‍♂️

Poděkujte uživateli tibor91.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Oh Deer Bakery, si také prohlíželi

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský kraj

Už jste navštívili Oh Deer Bakery? Sdílejte své zkušenosti!