“Odpočinek a skvělá kavárna v krásném prostředí”
Recenze IF Café

IF Café
Č. 48 z 370 Káva a čaj v Praze
Okolí: Malá Strana
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 24. června 2018

Krásné místo na ukončení procházky Kampou, případně skvělý začátek před procházkou na Kampě (podle toho, ze které strany jdete). Doporučuji se zde určitě zastavit. Je báječné si dát skvělou kávu s některým z jejich jedinečných a netradičních dezertů v tak příjemném místě. Ráda se sem vracím, ať už sama, tak s přáteli nebo rodinou. Když někdo přijede ke mě na návštěvu do Prahy, toto místo jedno z těch, které vždy navštívíme.

1  Poděkujte uživateli mirin61.

Recenzováno: 4. března 2018 prostřednictvím mobilu

Opět luxusní sladký zážitek... karamelová tartaletka byla delikátní, křehká a kafíčko také výborné...

Poděkujte uživateli Michaela K.
Recenzováno: 26. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo, pití a dezerty v jedinečné atmosféře Kampy, k tomu moc příjemná a vstřícná obsluha. Ráda se sem vracím!

Poděkujte uživateli judisek.
Recenzováno: 5. října 2017 prostřednictvím mobilu

Podruhe jsme navstivili If cafe ve Werichove vile a byli jsme spokojeni. Kava dobra, dortiky vynikajici. Je velmi tezke vybrat si z nabidky pouze jeden dort, protoze vsechny vypadaji lakave. Prostredi je krasne, obsluha profesionalni. Jen tak dal.

Poděkujte uživateli Hotelovka.
Recenzováno: 30. září 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá atmosféra a ještě lepší zákusky. Jedná se vlastně o klub, proto se musí počítat i se vstupným 20 Kč za osobu. Stojí to za to !!!

Poděkujte uživateli Marek P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo IF Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili IF Café? Sdílejte své zkušenosti!