“Dortíky na Kampě ”

Č. 75 z 212 Dezerty v Praze
Okolí: Praha 1 (centrum)
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 9. října 2020 prostřednictvím mobilu

Melijsme štěstí, že jsme našli rychle místo. Dortíky na pohled krásné, neodolali jsme a byli i čerstvé. Spokojenost

2  Poděkujte uživateli 422michall.

Recenzováno: 28. září 2020

If Café ve Werichově vile jsem navštívila s kamarádkou v odpoledních hodinách. Nebylo to poprvé a vždy jsem byla velmi spokoje, až na personál, který si dává rád opravdu na čas a bohužel věcem, které nabízí prakticky vůbec nerozumí. Důvod proč píši tuto recenzi je ten, že to považuji za obrovskou škodu. Mimo jídla, dezertů a kávy jsme si v dusném počasí objednali také lehké růžové víno, u kterého předpokládáte, že bude alespoň základně vychlazené. Bohužel láhev, kterou slečna donesla, měla snad čtyřicet stupňů. Vážně jsem zvažovala její vrácení, ale nakonec jsem si řekla, že nebudu dělat problémy. Zároveň musím říct, že na to, že bylo poloprázdno a my jsme byly na zahrádce téměř osamocené, tak vše neskutečně dlouho trvalo, i samotné objednání. Přesto všechno musím napsat, že nikde v Praze nenajdete lepší snídani a dezerty. Chuť je prostě dokonalá a nikdy se nenabažíte, tím jsem si jistá. Přesto všechno stojí za to se tam neustále vracet.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Monika P.
Recenzováno: 17. září 2020

Kavárna se nachází v budově muzea Werichova vila. Zmrzlina i káva je vynikající. V zahrádce kavárny je příjemné posezení. Doporučuji návštěvu kavárny.

Datum návštěvy: květen 2020
Poděkujte uživateli eva3123.
Recenzováno: 5. září 2020

Dortíky vypadají opravdu luxusně, chutnají výborně. Trochu delší čekací doba na obsluhu, ale bylo plno. Káva spíše průměrná. Celkově jsem očekávala o maličko víc za ty ceny, ale i tak jsme si moc pochutnali.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli misastr.
Recenzováno: 12. července 2020 prostřednictvím mobilu

Dnešní návštěva ve Werichově vile byla jedno velké zklamání. Obsluha absolutně nestíhá a ještě je drzá. Bylo sice plno, ale čekat na kávu a zákusek skoro hodinu je opravdu hodně. Nedostali jsme ani vše, co bylo objednáno, ale na účtu to samozřejmě nechybělo. Během naší návštěvy odešli zákazníci dvou sousedních stolů bez placení, protože se ani po několika urgencích nedočkali účtu. Obsluha to ani nezaregistrovala. Dort byl dobrý, ale v Praze je už tolik kaváren s vynikajícími dorty za přiměřenější ceny a s milou obsluhou, že toto podruhé již znovu neabsolvuji.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli JanaB860.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo IF Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili IF Café? Sdílejte své zkušenosti!