“Skvělé Pho”

Č. 1 903 z 6 150 Restaurace v Praze
Okolí: Sapa
Okolí: Sapa
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete ochutnat opravdu skvělé a originální Pho určitě vyražte do této restaurace v areálu Sapa. Můžete si vybrat zda si dáte hovězí, kureci a vždy dostanete velkou porci. Osobně doporučuji Pho s kližkou. Na místě mate k dispozici i mnoho dochucovadel a zejména nákladný česnek nemá chybu! Pokud máte tedy cestu okolo určitě se zastavte.

Poděkujte uživateli 377tom_j.

Recenzováno: 23. května 2019 prostřednictvím mobilu

Náhodou jsme vyzkoušeli a byli jsme potěšeni. Pro mě byl jediný problém s dochucením, polévka už byla na mě příliš slaná a nemohla jsem si dát více rybí omáčky, kterou miluji. Jinak byla všechna dochucovadla k dispozici, což určitě mnoho lidí potěší.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli 630janal.
Recenzováno: 23. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Luxusní vývar, bohatá polévka. Většinou zajedu v neděli, je skvělá po těžkém víkendu!:-) rozhodně doporučuji

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli vinyyzee.
Recenzováno: 6. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Přátelská atmosféra, velmi hezké prostředí. Polévka dokonalá. Řekl bych, že nejlepší v Praze. Vřele doporučuji návštěvu. Budete nadšeni '

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Koniasch.
Recenzováno: 21. února 2018

Navštěvuji na polévku Pho celkem často, moc dobrá, hodně masa, nudlí a silný chutný vývar. Rozhodně stojí za vyzkoušení (ikdyž v Sapě toho je hodně)

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli vojt_chb911.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pho Tung, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pho Tung? Sdílejte své zkušenosti!