“Příjemně překvapilo”
Recenze Puro Gelato

Puro Gelato
Č. 39 z 205 Dezerty v Praze
Recenzováno: 24. prosince 2019

Jako první mě zaujalo pěkné a čisté prostředí, milá obsluha, ale nejvíc samozřejmě nabídka. Moc mi chutnalo, ikdyž bych snesl o fous méně sladší a zato kyselejší ovocné příchutě, ale to je dost subjektivní. Celkově super. Rád se vrátím ochutnat další...

Datum návštěvy: červenec 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto restaurací.
Poděkujte uživateli tomasadameccom.

Recenzováno: 27. února 2019 prostřednictvím mobilu

Puro gelato opet nezklamalo. Dnesni vyber smetanove bananove zmrzliny a zmrzliny z povidel byl top! Relativne velky prostor pro vice lidi.
V nabidce take bezlepkove wafle.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli ineskaroztomiloucka.
Recenzováno: 17. února 2019

Chodíme sem pravidelně - skvělá zmrzlina, výborný chai latté, káva, zákusky. Příjemná, ochotná a rychlá obsluha. Originální úprava míst k sezení. Velmi dobře fungující připojení přes WiFi - o přístupové heslo je třeba si říci obsluze.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Olina K.
Recenzováno: 28. října 2018 prostřednictvím mobilu

Když jdeme s dětmi do centra Prahy, vždy si uděláme plán cesty tak, aby nám zbyl čas na sladkou odměnu v této zmrzlinárně. Zmrzlina je zde opravdu tou nejchutnější. Žádný průmyslový produkt. Kdo dá přednost dortíkům, také si vybere. Rodiče si k tomu dají kávu, čaj,...
Za sebe mohu vřele doporučit

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli OnAir693382.
Recenzováno: 19. července 2018

Velmi rád se stavuji pro makronky a bezlepkové dortíky.
Zmrzlinový znalec nejsem, ale co jsem ochutnal, bylo dobré.
A personál je milý, takže spokojenost :)

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jirka J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Puro Gelato, si také prohlíželi

Už jste navštívili Puro Gelato? Sdílejte své zkušenosti!