“Víc než dobrý oběd”

Č. 1 804 z 6 227 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 1. ledna 2020

Máme štěstí že PP je v sousedství našeho bydliště. Podávají rozhodně víc než jen chutné a zdravé jídlo, vidíme, že je to baví, pracují s chutí a entuziasmem a líbí se mi pozorovat, jak jim to funguje, jak dobrou atmosféru umí vytvořit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli unilinet.

Recenzováno: 4. června 2019

Opakovaná návštěva a dnes nevím co si o dnešní frankfurtské polévce i o podniku myslet! Jednak měla polévka konzistenci takovou, jako když doma obdobnou krémovou polévku vyndáte z lednice a rozehříváte a nerozehřejete pořádně. I stav brambor v polévce tomu napovídá. Kdo ví, tak chápe. Tedy se mi zdá, že polévka nebyla vařena dnes. A v polévce byl kmín....ve frankfurtské??? Nevím co si o tom myslet u polévky za 60 Kč.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli aliasVx.
Recenzováno: 27. ledna 2019

Chodím sem již řadu let na oběd - mají zde opravdu výborné polévky, jejichž velká porce (mi) bohatě stačí k obědu, je vydatná a zastoupí i hlavní jídlo. Na výběr je z několika druhů, masové i bezmasé, často i hodně netradiční (arašídová, kaštanová, rajská s mušlemi), ale i tradiční (kulajda, bramboračka, zelňačka s klobásou) a mnohé jiné, nezklamala mě zatím nikdy žádná. Hlavní jídla vypadají báječně, ale zatím jsem nevyzkoušela (ta jsou trochu dražší). Polévku si lze vzít s sebou, např. do termosky, již od 9 hodin ráno, což je také velmi pohodlné.Mezi půl dvanáctou a dvanáctou strašný nával, doporučuji chodit později. Zákusky či slané koláče taktéž báječné. Plus prodejní výstavy obrazů na stěnách!

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli SynuraP.
Recenzováno: 16. prosince 2018

Restaurace ma k dispozici sirokou skalu kvalitniho a zdraviho jidla za dobrou cenu. Je zamerena zejmena na obedy s moznosti vzit si jidlo sebou.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Lumbaluba.
Recenzováno: 12. prosince 2018

Opravdu dobré jídlo, velmi pěkný výběr polévek a i pár jiných jídel za slušnou cenu a vždy bezva čerstvé a ochucené

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli evzat.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Plavecká Polévka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Plavecká Polévka? Sdílejte své zkušenosti!