“Výborné maso a obsluha”

Č. 1 073 z 6 157 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 10
Okolí: Praha 10
Recenzováno: 5. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Prostorem mi tento podnik bohužel nic neříká, což je dáno strohým a neutulným interiérem. Když budu hodnotit pouze jídlo, tak je zvládnuté opravdu na jedničku. Kvalita tady dalece předčí cenu, kterou za masa chtějí. Široký výběr mas, omáček a příloh. Jedna z nejlepších stejkáren v Praze která dalece úpravou jídel předčí i vyhlášené podniky v centru Prahy.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli barcasoukupova.

Recenzováno: 2. srpna 2018

Několikrát jsem byl v první pobočce Stejkárny v Holešovicích, maso mají výborné, ale lokalita nic moc a ani interiér mi úplně nevyhovoval. Teď už je vše jak má být - super místo s příjemnou zahrádkou a dobré steaky k tomu. Zkoušel jsem leccos, nejradši mám asi pupek, ale neuděláte chybu téměř s ničím. Samozřejmě za předpokladu, že si neobjednáte pořádně propečený well done steak jako pán od vedlejšího stolu :)

Poděkujte uživateli 69stepanv.
Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Měl jsem ball tip, vynikající, křehoučký steak. Bramboračka také výborná. Dobrá plzeň. Čisté záchody. Přijdu znovu.

Poděkujte uživateli kzbrd.
Recenzováno: 4. července 2018

Jedno z nej mas co jsem kdy jedla. Dali jsme si velké prkénko kde je 7 x 100g steak, každý jiný. K tomu dvojitou pepřovou omáčku a samozřejmě Plzeň.

Poděkujte uživateli nikkisek.
Drahomir, Manažer v zařízení Stejkárna Orionka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. července 2018

Děkujeme za hodnocení a jsme moc rádi, že chutnalo :)

Recenzováno: 20. června 2018 prostřednictvím mobilu

Luxusní,nepopsatelně výborné steaky! Ochutnali jsme degustační prkénko se 4 omáčkami, tataráček i kozí sýr a všechno na 1s hvězdičkou! Pokud chcete gastro zážitek a spokojený pupek,tak tady najdete oboje!!!! ❤️

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Jana K.
Drahomir, Manažer v zařízení Stejkárna Orionka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. června 2018

Dobrý den, Jano, moc děkujeme a jsme moc rádi, že se vše povedlo k oboustranné spokojenosti :).

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Stejkárna Orionka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Stejkárna Orionka? Sdílejte své zkušenosti!