Museum of Senses
Č. 47 z 1 183 zařízení v kategorii aktivity – Praha
Levon Ter-Ghazaryan

Výborná atrakce jak malé, tak i dospěle. Je velice zajímávé pozorovat jak se člověk dokáže přinutit... přečíst další informace

Recenzováno: 5. března 2020
Levon_Ter-Ghazaryan
Kladno, Česká republika
Zábavné, doporučuji

Velice zajímavé, výborně to zmate vaše smysly a donutí to člověka přemýšlet. Pobavila se celá... přečíst další informace

Recenzováno: 2. března 2020
terezaforevah
Dolany, Česká republika

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Dobrý den, s kamarády jsme si to tady moc užili bylo to poučné a hlavně naučné, rozhodně se příště zase stavíme, děkujeme

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Lenka B.
MuseumofSenses, Vlastník v zařízení Museum of Senses, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení. Těší nás, že jste si návštěvu muzea užili a věříme, že Vaše recenze bude užitečná pro ostatní návštěvníky.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Návštěvu muzea jsem si moc užil. Bylo to velmi poučné a zajímavé. Všem bych to rád doporučil, určitě s rodinou prijedeme zas.

Poděkujte uživateli DNanuk.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Výborné skvělé, přijdeme zase s jinými dětmi. Líbilo se nám hlavně zrcadla a obrázky, moc jsme si to užili.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jaroslava Š.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Bylo to zajímavé a všichni jsme se pobavili určitě doporučuji. Byla jsem zde už po druhé a rada se sem podívám ještě jednou

Poděkujte uživateli Jabko15.

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Líbilo se nám tady v muzeu moc. Nejvíce asi místnosti vortex tunnel a Amesův pokoj, zrcadlové bludiště.

Poděkujte uživateli tom10234.

Milý Tome,

děkujeme za Vaši pětihvězdičkovou recenzi. Jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo !