“zahradní restaurace”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 1. srpna 2017

Navštívili jsme zahradní restaurace jen na kávu a nápoje a byli jsme překvapeni omšelým nábytkem a velice špinavou, flekatou podlahou jako v restauracích čtvrté cenové skupiny a tam to snad už ani takhle nevypadá.

1  Poděkujte uživateli iamach.

Recenzováno: 14. července 2015

Ubytovali jsem se blizko Anežskeho klastera a restaurace "U cerveneho kola" nas zaujala , krasny stylovy interier s uzasnou terasou , velky vyber jak moravskych tak zahranicnich vin, dobre plzenske pivo , prevazne ceska kuchyne ale sve si najde kazdy, obsluha perfektni ochotna a mila.
velmi doporucuji!

4  Poděkujte uživateli zdenek101.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli wiggygailTX.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Maria B.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Lewie75.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U červeného kola, si také prohlíželi

Už jste navštívili U červeného kola? Sdílejte své zkušenosti!