“Obsluha a personal strašný! Jídlo celkem ujde”

Colonial Coloseum and Pizza Luka
Č. 3 069 z 6 152 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 13
Okolí: Praha 13
Recenzováno: 4. ledna 2020

Navštívil jsem rodinu a pozval je do Colonial Pizza Coloseum Luka. Obsluha nic moc, výběr jídla ok..ale když slyšíte personál, jak na sebe řve z kuchyně na plac tak si o tom mylsíím své....Pak tam přišel zřejmě jakýsi jejich šéf, ale ten se přidal k personálu za barem a dal si snimi asi tři kávy v hrnku za půl hodiny. Vše tam mají na háku a o návštěvníky se nestarají. Jídlo v celku dobré a i téměř chutnalo. Jen ten personal je k zasmání.

Poděkujte uživateli KureOndraMaly.

Recenzováno: 3. října 2019 prostřednictvím mobilu

Hrozna zkusenost!!!

Chodivali jsme zde s pritelkyni casto na bezlepkove testoviny a bezlepkovou pizzu, oba mame s lepkem problemy = alergie a intolerance. Vcera jsme s kamaradem navstivili, meli na menu wok panev s sojovou omackou Kikkoman. U tohoto jidla alergen 1 nebyl uveden (viz obrazek), diky to u ze uz jsem se nekolikrat setkal v jinych restauracich s neznalosti, tak jsem se naschval zeptal at cisnice overi ze to je opravdu bez lepku, ze vim ze normalni sojovka je z psenice, odbehla do kuchyna a vratila se s tim ze to je najisto bez lepku. Jidlo jsem v klidu snedl a po jidle jsem citel nafouknuti(klasicky prvni priznak). Tak jsem se zeptal zda mi muze tu omacku prinest ukazat, cisnice odbehla, a pak prisla asi vedouci smeny s tim ze to nejde, tak jsem se vyptaval proc by to neslo, ze v jakekoliv jine restauraci mi slozeni ukazali aby ujistili hosta ze je vse v poradku. Uz mi bylo jasne dle chovani ze jsi sou vedomi toho ze tam lepek byl - videl jsem jak meli v kuchyni koverzaci a kyvali tam rameny. Pak rovnou rekla take, ze sefkuchar, ktery skladal menu tam neni a ze to tedy nemuze komentovat a predala mi ucet k platbe. Takze urcite doporucuji 10x si overit, zda tam opravdu alergen neni a vubec neverit dennimu menu.

1  Poděkujte uživateli P7773RCdannyb.
Recenzováno: 30. června 2019 prostřednictvím mobilu

Jídelníček byl sice plný, ale vše bylo vlastně naprosto stejně, jen s menší odměnou. Obsluha se spletla v případě bezlepkového těsta pizzy. Plná restaurace zaměstnanců, ale skutečně pracovala asi jen polovina. Jediné skutečné plus byla slečna, která nás obsluhoval.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli alicedC3005YO.
Recenzováno: 14. dubna 2018

Tuto restauraci jsme navštívili v rámci pozdní snídaně na jejich snídaňovou nabídku. Jednotlivé položky v menu se na první pohled zdály velmi chutné, ale tomu tak bylo bohužel jen na papíře.

Restaurace v nabídce snídaňového menu naprosto zaspala za konkurencí a nabízí v různých obměnách pokrmy, které servíruje později v rámci standardního menu. Místo ciabatty a bruschetty jsme obdrželi pouze ošatku pečiva (vč. pizza chleba), kterou v restauraci podávají ke každému jídlu. Spolu s ní jsme dostali bylinkové máslo, které se absolutně nehodí ke sladké snídani. Pod pojmem sýr si nepředstavujte plátek sýra, ale velký kus parmazánu. Ačkoliv věřím, že všechny suroviny byli kvalitní, absolutně se nehodily na snídaňové menu.

K obsluze lze dodat snad jen to, že nás od baru celou dobu sledoval kompletní personál a jednotlivé servírky vypadaly otráveně už při pohledu na to, jaké jídlo nám musí servírovat.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Josef R.
Recenzováno: 5. února 2018

Jídelní lístek nabízí od snídaní (již od sedmi hodin) až po večeře široký výběr jídel a nápojů. Je nápaditý (např. burger se zeleninou bez housky) Navíc si lze koupit v maloobchodě u vchodu řadu kvalitních italských specialit (olivový olej, šunky, salám, těstoviny, vína atd.). Obsluha svižná a rychlá. Velmi ochotná. Po dlouhé době jsme zažili vstřícnost u později narozených. Interiér je jednoduchý, moderní, ale přijatelný. Velmi rozsáhlý prostor, hosté nejsou rušeni.Otevřená kuchyně a bar. Doporučujeme víno Merlot. Polední menu běží až do 15 hodin. Ceny vyšší, ale dá se to vydržet. Velký výběr polévek (velké porce). Poctivá česnečka s uzeným masem a chlebem) neměla chybu.Přímo na metru Luka a v centru Luka Living, kde jsou i další obchody a nákupní možnosti. I na krátké posezení (káva, dvě deci) velmi vhodné. Dobrý počin, neboť v okolí (Luka, Lužiny) jsou jen pivnice, většinou s menu a jídly, kde se zastavil čas( až na výjimky jako např. Pivovar Lužiny)....

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Ivan L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Colonial Coloseum and Pizza Luka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Colonial Coloseum and Pizza Luka? Sdílejte své zkušenosti!