“Perfektni.”

Restaurace Tiskárna
Okolí: Nové Město
Popis: Nacházíte se v objektu, který je součástí historického areálu Státní tiskárny cenin. Tyto prostory dříve sloužily například pro skladování bankovního papíru. Protože se snažíme v našich restauracích vracet domům jejich ducha z dob, kdy byly významnými, pojmenovali jsme naši novou restauraci TISKÁRNA. Bankovky se zde začaly tisknout za první republiky v roce 1928 a proto jsme se při skladbě našeho jídelního lístku nechali inspirovat originálními recepturami z dobových kuchařských knih.
Recenzováno: 31. srpna 2018

Super restaurace, vyborne pivo, skvele prostredi a obsluha. Jidlo vzdy chutne, chodime sem pravidelne a nikdy se mi nestalo ze by nastal nejaky problem ci jidlo nebylo dobre. Muzu naprosto doporucit, takhle to ma vypadat !

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli MiroS299.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 1. září 2018

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi.. Těšíme se na Vaši další návštěvu..

Recenzováno: 17. července 2018 prostřednictvím mobilu

S partnerem jsme zašli do restaurace kolem 22. hodiny večer, kdy už ve většině restaurací v okolí nevařili - první plusový bod. Objednali jsme si domácí limonády - žádné chemické koncentráty nečekejte, jsou skutečně domácí z ovocných rozvarů (rozvařené švestky se skořicí a badyánem) s ledovou třístí (mnohem příjemnější než klasické kostky) a partner měl pravou pikantní zázvorovou limonádu s citrónovým freshem. Další plusový bod - byly prostě vynikající. K večeři jsem měla svíčkovou - hovězí maso se v ústech rozpadalo, ačkoliv na talíři drželo perfektně tvar, knedlík skutečně domácí v originálním tvaru, žádné obvyklé polotovary. Omáčka ze zeleniny, hustota byla vytvořena zeleninou a smetanou, žádná pachuť mouky v ústech. Porce je trochu menší než obvyklá, ale boule za ušima se vám určitě dělat budou. Jako zákusek jsem si dala Krupicové knedlíčky s omáčkou ze sušených švestek s makovou zmrzlinou, A bylo to božské, určitě stojí za vyzkoušení. Chutě se perfektně doplňují, dezert není přeslazený a je ho tak akorát. Návštěva restaurace byla gurmánským orgasmem, určitě doporučuju. Jako letitý kuchařka poznám, že tady se jídlo nešidí.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli ditak2017.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 18. července 2018

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi.. Těšíme se na Vaši příští návštěvu..

Recenzováno: 12. července 2018

Bezkonkurenčně nejlepší pivko v Praze a skvělá obsluha. luxus!! :-) Na pivo rozhodně sem, doporučuji :-)

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Marty L.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 13. července 2018

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vás příště..

Recenzováno: 29. června 2018

Skvělé domácí jídlo zaměřené na první republiku, příjemná a rychlá obsluha. Všem vřele doporučuji!!!

Datum návštěvy: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Michal H.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 2. července 2018

Děkujeme..

Recenzováno: 18. června 2018 prostřednictvím mobilu

O teto restauraci jsme slyseli jen chvalu, ale hned u vstupu kolem 22.hod jsme zjistili podle vyrazu temer vsech lidi v personalu, ze to nebude to prave....
V kratkosti: nedotoceny Snyt, mastne a opatlane talire a vlaha polevka. Uz tam nikdy nezavitame, skoda.......

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Marek S.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 23. června 2018

velice nás mrzí, že jste měli takhle špatnou zkušenost s naší restaurací. Podle recenzí a ohlasů našich hostů, to u nás není obvyklé.
Budeme rádi, když naší restauraci dáte ještě šanci a sami se přesvědčíte, že pro hosty se snažíme dělat maximum.

S přáním hezkého dne,

Vojtěch Vlček

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Tiskárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Tiskárna? Sdílejte své zkušenosti!