“Příjemné prostředí a velmi slušná kuchyně”

Restaurace Tiskárna
Okolí: Nové Město
Popis: Nacházíte se v objektu, který je součástí historického areálu Státní tiskárny cenin. Tyto prostory dříve sloužily například pro skladování bankovního papíru. Protože se snažíme v našich restauracích vracet domům jejich ducha z dob, kdy byly významnými, pojmenovali jsme naši novou restauraci TISKÁRNA. Bankovky se zde začaly tisknout za první republiky v roce 1928 a proto jsme se při skladbě našeho jídelního lístku nechali inspirovat originálními recepturami z dobových kuchařských knih.
Recenzováno: 25. prosince 2018

Zajímavá nabídka jídel, jak denní, tak stále menu. Rychlá a příjemná obsluha i přes poledne, kdy bývá hodně plno.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 37pavl_nab.
Storyteller742891, Manažer v zařízení Restaurace Tiskárna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. prosince 2018

Děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaši příští návštěvu..

Recenzováno: 28. září 2018

Chodíme do restaurace Tiskárna každý měsíc objevovat taje tamní speciální nabídky a prokládáme to návštěvami za ochutnávkami z trvalěho menu. Kdybych měla hodnotit pouze kuchyni, tak ta si zaslouží 5* za prezentaci zapomenutých jídel české kuchyně a dokazování, že naše jídla nejsou jen tězké omáčky nebo tučná jídla. Káva se stále nezlepšila, ale je asi odpovídající charakteru restaurace. Co však vjem z jídla sráží dolů je obsluha-hromadné a hlasité oslovování se "ty vole" kazí chuť jídla a prezentování osobních nákupů by se také mohlo odehrávat mimo veřejný prostor. A manažer to vidí, slyší .... a nic, buď rezignoval nebo fakt nejsou lidi. Nebo není manažer restaurace.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Yanina_21.
Storyteller742891, Manažer v zařízení Restaurace Tiskárna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2018

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že Vaše jinak příjemné posezení bylo takhle narušeno. Mohu Vás poprosit o datum Vaší návštěvy. (zašlete mi ho prosím na email: manager@restauracetiskarna.cz) Aby jsme mohli dané nepříjemnosti odstranit.
Velice se omlouvám a doufám, že nám zanecháte přízeň. A při příští Vaší návštěvě bude vše v pořádku.

S přátelským pozdravem
Vojta Vlček

Recenzováno: 24. září 2018

Nejhorší částí zážitku byl vstup do restaurace (z ulice vypadá nic moc).
Prostředí samotné restaurace působilo moderním stylem. Restaurace ode mě získává i plus za čistotu.
Jídlo a pití (pivo i limonáda spnili nároky):
Kraličí paštika - Jelikož miluji paštiky, tak jsem doufal v dokonalé provedení. S tímto jídlem jsem byl nejméně spokojen. Očekával jsem trošičku silnější, výraznější chutě. Až na slabší chuť, bylo provedení bylo dobré.
Pečený vepřový bok - Toto jídlo mi bylo doporučeno servírkou a vepřový bok byl perfektní, masíčko bylo krásně jemné a rozpadalo se, během jídla nůž nebyl ani potřeba. Jediným nedostatkem byla "dekorace" na masíčku, jelikož byla usmažená do tvrda a nešla tedy jíst - stačilo dát bokem a zážitek za to stál.
Paris-Brest - Zakončení má být dokonalé, tomu přesně odpovídá dezert. Vždy jsem zvedl nároky a hledal nedostatky, zde bych mohl maximálně diskutovat prezentaci. Dezert měl dokonalou chuť i jemnost. NEBYL přepečený ani hutný.

Dezert zachránil nedostatek u paštiky, proto restaurace zaslouží ode mě 100% hodnocení. Z mých zkušeností je to v dané cenové kategorii nejlepší restaurace v Praze. Doporučuji ve všech ohledech (pracovních i soukromých).

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli ingrt2018.
Storyteller742891, Manažer v zařízení Restaurace Tiskárna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. září 2018

mockrát děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaši příští návštěvu.

Tým restaurace Tiskárna

Recenzováno: 31. srpna 2018

Super restaurace, vyborne pivo, skvele prostredi a obsluha. Jidlo vzdy chutne, chodime sem pravidelne a nikdy se mi nestalo ze by nastal nejaky problem ci jidlo nebylo dobre. Muzu naprosto doporucit, takhle to ma vypadat !

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli MiroS299.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 1. září 2018

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi.. Těšíme se na Vaši další návštěvu..

Recenzováno: 17. července 2018 prostřednictvím mobilu

S partnerem jsme zašli do restaurace kolem 22. hodiny večer, kdy už ve většině restaurací v okolí nevařili - první plusový bod. Objednali jsme si domácí limonády - žádné chemické koncentráty nečekejte, jsou skutečně domácí z ovocných rozvarů (rozvařené švestky se skořicí a badyánem) s ledovou třístí (mnohem příjemnější než klasické kostky) a partner měl pravou pikantní zázvorovou limonádu s citrónovým freshem. Další plusový bod - byly prostě vynikající. K večeři jsem měla svíčkovou - hovězí maso se v ústech rozpadalo, ačkoliv na talíři drželo perfektně tvar, knedlík skutečně domácí v originálním tvaru, žádné obvyklé polotovary. Omáčka ze zeleniny, hustota byla vytvořena zeleninou a smetanou, žádná pachuť mouky v ústech. Porce je trochu menší než obvyklá, ale boule za ušima se vám určitě dělat budou. Jako zákusek jsem si dala Krupicové knedlíčky s omáčkou ze sušených švestek s makovou zmrzlinou, A bylo to božské, určitě stojí za vyzkoušení. Chutě se perfektně doplňují, dezert není přeslazený a je ho tak akorát. Návštěva restaurace byla gurmánským orgasmem, určitě doporučuju. Jako letitý kuchařka poznám, že tady se jídlo nešidí.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli ditak2017.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 18. července 2018

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi.. Těšíme se na Vaši příští návštěvu..

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Tiskárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Tiskárna? Sdílejte své zkušenosti!