“Nezapomenutelný zážitek !”

QQ asian kitchen
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 3. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

QQ asian kitchen jsme navštívili již podruhé. Při vstupu vás zaujme svým nápaditým designem a veselý personál si vás hned získá. Holky jsou během celého servisu pozorné a vždy vše do detailu vysvětlí. Jídla jsou pestrá a vynikající ! Rádi se budeme vracet.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Richard T.

Recenzováno: 20. září 2018 prostřednictvím mobilu

Máme štěstí, že tuto restaurace máme skoro za rohem, chodíme tam minimálně 1x týdně a po každé jsme spokojení, obsluha je velice příjemná a sympatická, majitel musí být šťastný že se mu podařilo ve Praze najít takové milé a ochoty holky, oni jsou velkou součástí úspěchu restaurace. Jidlo - vynikající, mňam, velikost porce je akorát.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Efremovart.
Recenzováno: 25. srpna 2018

Milá obsluha, prostředí fajn.
A kuchyně? Určitě stojí za ochutnání, ale k dokonalosti ještě kus chybí.
Škoda, že chutě jsou vždy nedotažené, vyváženost a finální "jiskra" u jídel spíš nenajdete, někdy zbytečně překombinované. I tak doporučuji, jde o jednu z lepších asion fusion restaurací.

Datum návštěvy: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli LaraMars.
Recenzováno: 14. června 2018 prostřednictvím mobilu

Krasna prace! Klid a pohoda. Byli jsme tam na nekolika obedech i vecerich a vzdy jsme prosli temer cely jidelak (krome tech plicek;)). Jen tak dal panove! A damy....

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Symon V.
Recenzováno: 17. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Po několikáté návštěvě této restaurace musím jednoznačně podotknout, že se jedná o velmi autentické skloubení asijské kuchyně. Jedno z nejlepších jídel je vepřové maso s křupavou kůžickou, šalotkou a chilli ! Obsluha velmi velmi vstřícná a pohotová. Určitě doporučuji !

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Andrea_Efr.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo QQ asian kitchen, si také prohlíželi

Už jste navštívili QQ asian kitchen? Sdílejte své zkušenosti!