“Top! Netřeba slov, bezchybný zážitek.”

QQ asian kitchen
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 26. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V Podskalí Praze 2 se poslední dobou objevují zajímavá místa k navštívení. QQ ASIAN KITCHEN rozhodně patří mezi ně a jedna návštěva nestačí. Pokud chcete potěšit kamarády, kolegy nebo si jen tak zajít na večeři se zajímavým menu, je tím pravým místem. Orientálni kuchyně, specifická chuť a zajímavé prostředí jsou jen některá z mnoha předností. Doporučuji a pokud by šlo dát vyšší hodnocení, rozhodně se nebudu omezovat pouze 5ti stupni. Jen tak dál!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 327pavel327.

Recenzováno: 3. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

QQ asian kitchen jsme navštívili již podruhé. Při vstupu vás zaujme svým nápaditým designem a veselý personál si vás hned získá. Holky jsou během celého servisu pozorné a vždy vše do detailu vysvětlí. Jídla jsou pestrá a vynikající ! Rádi se budeme vracet.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Richard T.
Recenzováno: 20. září 2018 prostřednictvím mobilu

Máme štěstí, že tuto restaurace máme skoro za rohem, chodíme tam minimálně 1x týdně a po každé jsme spokojení, obsluha je velice příjemná a sympatická, majitel musí být šťastný že se mu podařilo ve Praze najít takové milé a ochoty holky, oni jsou velkou součástí úspěchu restaurace. Jidlo - vynikající, mňam, velikost porce je akorát.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Efremovart.
Recenzováno: 25. srpna 2018

Milá obsluha, prostředí fajn.
A kuchyně? Určitě stojí za ochutnání, ale k dokonalosti ještě kus chybí.
Škoda, že chutě jsou vždy nedotažené, vyváženost a finální "jiskra" u jídel spíš nenajdete, někdy zbytečně překombinované. I tak doporučuji, jde o jednu z lepších asion fusion restaurací.

Datum návštěvy: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli LaraMars.
Recenzováno: 14. června 2018 prostřednictvím mobilu

Krasna prace! Klid a pohoda. Byli jsme tam na nekolika obedech i vecerich a vzdy jsme prosli temer cely jidelak (krome tech plicek;)). Jen tak dal panove! A damy....

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Symon V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo QQ asian kitchen, si také prohlíželi

Už jste navštívili QQ asian kitchen? Sdílejte své zkušenosti!