Restaurace a kavárna Opatovské terasy
Č. 3 246 z 6 145 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 11
Okolí: Praha 11
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

V poslední době se trochu rozmáhá výpadek placení kartou. Jinak slušné pivo, dobré jídlo.Osluha rychlá.

Poděkujte uživateli kospavel73.

Recenzováno: 9. října 2019 prostřednictvím mobilu

Vyrazili jsme sem znovu na jídlo - tentokrát na večeři. Na nic si nemůžu stěžovat. Skvělá obsluha díky perfektní práci staršího pána.. Moc dobré jídlo - burgery můžu doporučit. Maso dobře propečené, možná by sneslo ještě trochu lépe dochutit. Byl jsem tu už několikrát a vždycky spokojenost. Pivař moc nejsem, ale líbí se mi různorodost nabídky piv. Hezké prostředí. V okolí určitě nejlepší.

Poděkujte uživateli jahonza.
Recenzováno: 2. září 2019

takovych hospod je ted vsude plno, Moderni interier sice vypada na prvni pohled dobre, ale je to takove sterilni neutulne. Jidlo a pivo prumer. Marne hledam neco co by nejak vybocovalo.

Poděkujte uživateli marw69.
Recenzováno: 4. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

pekne prostredi
na leto opravdu velka terasa
jidlo lepsi prumer
ale vyborne se staraji o pivo
prijemna obsluha
bohuzel i pres prazny lokal jsme dost cekali
zkusime i priste. doufame ze doplnim i posledni bod

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli 987radekh.
Recenzováno: 29. listopadu 2017

Restaurace sídlí v patře bývalého kulturního domu Opatov, který vypadá jak před 30 lety. Zato restaurace, která nedávno prošla rekonstrukcí je zcela současná. Prostor je vzdušný, personál příjemný. Ochutnal jsem jen jídlo z polední nabídky a to bylo průměrné, ale třeba jsem jen měl smůlu. Rozhodně se sem vrátím v létě ozkoušet posezení na terase.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli 323filipv.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace a kavárna Opatovské terasy, si také prohlíželi

Průhonice, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace a kavárna Opatovské terasy? Sdílejte své zkušenosti!