Trap As Mamas
Č. 22 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Úniková hra Džungle

Skvělá úniková hra pro starší děti. Naše byly nadšené, že je to nejlepší hra, na které kdy byly... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
Terezka N
Úniková hra Zlobr

Hezká hra i pro mladší děti. Logicky navazující kroky. Hrou nás velmi příjemně provedla slečna... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
Maps61919174558

2025119 recenzí
Recenzováno: 30. října 2019

Musím říct, že hra byla dokonalá a taky úžasnou práci odvedl choroš (Malvínka)
děkuji Ondra.Těším se na další.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli esh666.
Trapasmamas, Manažer v zařízení Trap As Mamas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2019

Děkujeme moc za Vaší krásnou zpětnou vazbu! Velice nás těší, že se Vám hra tolik líbila. Naši roommasterce vyřídíme pochvalu. Budeme se těšit na Vaší dalsi návštěvu.

Recenzováno: 5. října 2019

Kdybych hodnotil ten den, bude to 5, ale po čase musím říci, že hlavolami jsou klasické, nic nového. Vedu si takovou statostiku, co kde bylo a nápadu zde mají"dubléry" skoro na vše. Jinak ale musím říci, že kdo jde poprvé, nebude zklamaný. Tedu jednoznačně doporučení. Pro mazáky bych řekl, běžte si odškrtnout.

Datum zážitku: listopad 2018
3  Poděkujte uživateli PetrIPavel.
Recenzováno: 5. října 2019

Úniková hra byla super, hezké prostředí. Hlavolamy byly docela těžký, ale logický. Prováděla nás "Choroš" Šárka, která byla velmi milá a ochotná.
Doporučuju všem!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli FillipKrt.
Trapasmamas, Manažer v zařízení Trap As Mamas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. října 2019

Děkujeme za milou recenzi a za Vaše doporučení. Šárku pochvalíme za dobře odvedenou práci.

Recenzováno: 12. září 2019

Do "džungle" jsme vyrazily s kolegyňkami v rámci teambuildingu. Únikovku jsme si parádně užily, vše perfektní včetně "choroše" Andy. Bez jejích drobných nápověd bychom svět jen těžko zachránily :)! Vřele doporučujeme! Team Trouble gang

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli hankafa.
Trapasmamas, Manažer v zařízení Trap As Mamas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. září 2019

Moc si vážíme Vaší krásné recenze. Těší nás, že jste si hru užily. Naší roommasterku Andy moc pochvalíme.

Recenzováno: 9. srpna 2019

Hezké prostředí, hezké rekvizity...ale úkoly velmi nezáživné..žádný Wau efekt..spíše samé počítání. Odešli jsme zklamaní. Personál byl ale velmi milý.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli jessicacher.