Trap As Mamas
Č. 20 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Jungle - Jumanji 😊

Tuto unikovku hodnotím jako velmi dobrou, už jsme zkusili jich mnoho, ale od Vas za nás vede upíři... přečíst další informace

Recenzováno: 22. září 2020
baju_kap2020
Poděkování - Jungle

Dnes jsme byli na únokové hře Jungle. Byla to nádherná hra. Moc se nám líbila. Zajímavé úkoly... přečíst další informace

Recenzováno: 22. srpna 2020
AdinkaNatynka

Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem byla s rodinou na únikové hře Zlobr od Trap as Mamas a velmi jsme si to všichni užili. Úniková hra byla propracovaná, museli jsme zapojit mozkové závity, ale všechno jsme zvládli, někdy i s malou nápovědou. Náš roommaster Markéta byla velmi milá, příjemná a ochotná. Tato úniková hra je vhodná pro rodiny s dětmi jakéhokoli věku. Vřele doporučuji.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli ad_lan2019.
Trapasmamas, Manažer v zařízení Trap As Mamas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. ledna 2020

Vaše recenze na naší nově otevřenou hru Zlobr nás nadmíru potěšila! Moc děkujeme! Naší roommasterku Markétu odměníme za skvělé odvedenou práci.

Recenzováno: 15. prosince 2019

Příjemné prostředí, přiměřená složitost pro skupinku začátečníků. Nějaké nápovědy jsme potřebovali, ale ne mnoho, a vždy nás pouze navedly. Vše na sebe logicky navazovalo. Moc nás to bavilo. Musím vyzdihnout velmi vstřícný personál (p. Jakub). Těšíme se příště na Zlobra. Děkujeme.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli annarW1135VV.

Děkujeme za krásnou recenzi. Jakuba pochvalíme, na příjemném personálu si zakládáme. I my se těšíme na Vás!

Recenzováno: 26. listopadu 2019

Zajímavě koncipované, pěkně zpracované prostory i audiovizuální doprovod. Vhodné spíše pro menší děti, které dokáží řešit logické úlohy.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli GeorgD666.

Děkujeme za pozitivní hodnocením. Vážíme si ho.

Recenzováno: 30. října 2019

Musím říct, že hra byla dokonalá a taky úžasnou práci odvedl choroš (Malvínka)
děkuji Ondra.Těším se na další.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli esh666.
Trapasmamas, Manažer v zařízení Trap As Mamas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2019

Děkujeme moc za Vaší krásnou zpětnou vazbu! Velice nás těší, že se Vám hra tolik líbila. Naši roommasterce vyřídíme pochvalu. Budeme se těšit na Vaší dalsi návštěvu.

Recenzováno: 5. října 2019

Kdybych hodnotil ten den, bude to 5, ale po čase musím říci, že hlavolami jsou klasické, nic nového. Vedu si takovou statostiku, co kde bylo a nápadu zde mají"dubléry" skoro na vše. Jinak ale musím říci, že kdo jde poprvé, nebude zklamaný. Tedu jednoznačně doporučení. Pro mazáky bych řekl, běžte si odškrtnout.

Datum zážitku: listopad 2018
3  Poděkujte uživateli PetrIPavel.