TripAdvisor

SIA Restaurant
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 7. srpna 2019

Velmi dobré jídlo, milý personál a prostředí moderní a zajímavé. Jediná nevýhoda pro mě byla, otevřená kuchyň/ stylové//a načichne oblečení i vlasy jídlem.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli alija1.

Recenzováno: 6. srpna 2019

Skvělá restaurace a výborné jídlo. Pokud si nedokážete vybrat z menu, nechte to na obsluze. Připraví vám několika chodové menu dle vaší aktuální chuti. Máte tak možnost ochutnat více pokrmů najednou. Za sebe doporučuji tuňákový salát, byl opravdu vynikající. Nápojový lístek je též velmi zajímavý, velký výběr lihovin i vína. Restaurace je malinko dražší, ale stojí to za to :)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli reniti.
Recenzováno: 20. července 2019

Myslím, že kdo se sem vypraví, bude se vracet. A pořád. A často. Velice příjemná a profesionální obsluha a naprosto dokonalé jídlo ze všech pater kuchyně. Kachnou počínaje, přes dim sum až po gril. Ta kachna opravdu nemá chybu. Knedlíčky s masem, krevetou či vývarem výborné. A třeba grilovaná chobotnice perfektní. Jídlo se servíruje postupně tak, jak je hotové a to doprostřed stolu, takže i po společenské stránce skvělé.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli marresi.
Connector772974, Generální ředitel v zařízení SIA Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. července 2019

Dobrý den, velice nás těší, že Vám u nás chutnalo a budeme se na Vás těšit opět příště.
S pozdravem. Tým SIA

Recenzováno: 21. května 2019

Do restaurace jsme šli s přáteli na večeři, aniž bychom si blíže studovali koncept restaurace (záměrně). O to větší "wow" efekt na nás posléze měla příjemná obsluha, zasvěcení do myšlenky sdíleného stolování a celkově atmosféra v restauraci. Takhle, pokud jste stejně jako já jako Joey z Přátel a neradi se dělíte o jídlo, tak to pro vás možná bude psychicky náročné. Vše je ale o domluvě se společností :-) Jídlo bylo perfektní, i vegetarián se v pohodě nají. Doporučuji nechat si sestavit menu obsluhou, kterou musím ještě jednou vyzdvihnout. Tímto děkuji skvělé péči naší obsluze Janu P. za moc příjemný večer. Jsou restaurace, které známým doporučuji, když se zeptají na tip. A pak jsou restaurace, které doporučuji, aniž by se někdo ptal. SIA spadá do této kategorie.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli zuzaan.
Recenzováno: 16. května 2019

Po roce jsme s přáteli navštívil Sia a vše bylo v pořádku, kachna dobrá, knedlíčky průměrné, překvapení pro mě s cca deseti chodů smažený soft shell crab super prezentace a moc dobrá chuť. Servis malinko slabší, velká restaurace, čas obědů chápu, ale neakceptuji.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli Standa D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo SIA Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili SIA Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!