“Naprostá spokojenost ”
Recenze Forky's

Forky's
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

• skvělá, milá, komunikativní obsluha
• velké, krásné minimalistické prostředí
• za nás burgery skvělý!!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli rozaliek2019.

Recenzováno: 25. srpna 2019

Ve Forky's jsem byl několikrát. Když ještě podávali Buddha bowl, bylo to bezva - člověk se výtečně najedl za přijatelné peníze v příjemném prostředí. Pak Buddhu zrušili ... nikdo nechápe proč (ani obsluha). Ale ještě se celkem dalo vybrat ucházející jídlo. Ale posledně jsme k našemu úžasu zjistili, že najednou se i porce podstatně zmenšily. Jako nezlobte se, ale za 240 korun dostat dvě hrstičky nudlí s pár kostičkama seitanu a troškou rukoly, to už je opravdu celkem hard-core. Navíc to ani nebylo chutné. Takže pro mě Forky's skončilo.

Poděkujte uživateli Tomáš V.
Recenzováno: 16. srpna 2019

Chodím pravidelně do Forky´s v Brně. Tam jsem se vším moc spokojená. V Praze jsem do Forky´s zavítala s kamarádkou poprvé (kamarádka zde již jednou byla a byla spokojená). No ale včerejší návštěva nás zklamala a dá se říct, že hlavně zarazila, do teď nechápu. Objednávání jídla u obsluhy bylo bez problémů, ale jakmile došlo na placení, nastal velká problém. Slečna za pokladnou mluvila velmi potichu, byla pomalá, nejistá, působila unaveně a znuděně, což se dá pochopit a na to nemám půl křivého slova. Kamarádka chtěla platit v tisícikoruně objednávku v hodnotě něco málo přes 200 Kč. Ale obsluha, že jestli nemá menší nebo nemůže platit kartou, protože nemá na vrácení. Což nás tedy velmi zarazilo, jelikož bylo okolo 12 hodiny v poledne a nemá v takovém městě na vrácení? Jinak vše bylo bez problémů.

Poděkujte uživateli Nela P.
Recenzováno: 24. června 2019

Forky's prostě miluju. Vyzkoušeli jsme už mnoho jejich jídel a všechny jsou opravdu úžasné. Nemůžu zapomenou na vegan křídílka s křenem, horčicí a opečeným chlebem, mnam. A vůbec klobásky se šťouchanými bramborami...vynikající burgry, no prostě to musíte všechno vyzkoušet. Pokud jste v Praze, určitě si zde zajděte na jídlo.

Co se týče restaurace, tak je to super prostředí a taky tu pracují fajn lidi, servírky byly vždy velmi ochotné a příjemné. O víkendu je někdy problém si sednout, ale není problém chvíli počkat nebo si vzít jídlo s sebou.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Scarpali.
Recenzováno: 15. května 2019

Absolutně nejlepší fastik v Praze, vše čerstvé, rychlé obsloužení a vyvážené ceny, zkrátka vše jak má být. Vhodné i na oběd, pro ty kdo spěchají.

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli johanakulisova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Forky's, si také prohlíželi

Praha, Čechy
Praha, Čechy

Už jste navštívili Forky's? Sdílejte své zkušenosti!