“Vyborna taverna”
Recenze Taverna Onos

Taverna Onos
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Popis: Malý kousek Řecka v samém srdci Prahy. Tradiční řecké pokrmy připravované z nejlepších surovin, nechají tou představivost cestovat napříč řeckými tradicemi a kulturou. Přijď také ochutnat řecké víno a samozřejmě tradiční nápoj Ouzo a Tsipouro. Těšíme se na návštěvu v naší nově otevřené restauraci.
Recenzováno: 18. června 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikajici jidlo, prijemna obsluha a uzasna atmosfera.Prijela jsem z Recka na dovolenoy a byla mile prekvapena.Urcite se sem budu vracet.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Nasia T.

Recenzováno: 18. června 2018 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, super atmosféra s řeckou hudbou! Cítila jsem se tu opravdu jako v Řecku.Vřele doporučuji!

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Athina T.
Recenzováno: 6. června 2018 prostřednictvím mobilu

Jediná autenticka recka restaurace v Praze,jídlo se da popsat jediným slovem MŇAM!!!uzasna fava,fazole gigantes nebo avgolemono.Citili jsme se jako v Řecku a číšníci nas obsluhovali s úsměvem.dekujeme,přijdeme brzy.

Poděkujte uživateli 447petrab.
Teo N, Ιδιοκτήτης v zařízení Taverna Onos, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. června 2018

Opravdu si vážím těchto laskavých slov !! Děkuji!

Recenzováno: 24. května 2018

Moje dcera přijela do Prahy s manželem-Američanem, který má celiakii a miluje řecké jídlo. Personál se nám pečlivě věnoval, pokud šlo o alergeny, ale samotný koncept restaurace je pro nás velkým zklamáním. Máme peníze a těšili jsme se, že jich hodně utratíme za dobré jídlo, a pořádně se před dlouhým letem do Kalifornie najíme. Odcházeli jsme však hladoví a s účtem, který i Američanovi připadal příliš vysoký. Jídlo je tady slušné (není vynikající, ale jde to) - porce jsou však skutečně miniaturní. Systém pěti, šesti předkrmů a jednoho hlavního jídla by nás kdekoli v Řecku, kde to dobře známe, skutečně uspokojil. Tady jsme nevěděli, jestli nejde o vtip. (Zvlášť místní pojetí řeckého salátu je bizarní.) Řecká taverna je pro nás především synonymem štědrosti a lásky k jídlu a hostům. Nic z toho tady nenajdete.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli AlenaP307.
Teo N, Ιδιοκτήτης v zařízení Taverna Onos, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. května 2018

"Chtěla jsem strávit spoustu peněz", pro mě to zní, jako byste chtěli jíst zdarma. Omlouvám se, že jste objednali 200g hovězího masa a já jsem vám nedal 300g způsobit, že jsem velkorysý. Zde sloužíme lidem části.

Recenzováno: 1. května 2018 prostřednictvím mobilu

Opravdu vynikající jídlo. Dali jsme si 6 různých predkrmů a všechny byly skvělé. Atmosféra pohodová, člověk se cítí jako v Řecku. Příjdeme určitě znovu.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Aleksandra J.
Teo N, Ιδιοκτήτης v zařízení Taverna Onos, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. května 2018

Rozhodně musíte přijít znovu, protože máte další 7 startérů, kteří se pokusí z našeho menu a ujišťuji vás, že jsou vynikající! Brzy se uvidíme!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Taverna Onos, si také prohlíželi

Už jste navštívili Taverna Onos? Sdílejte své zkušenosti!