LostExit - Zvláštní škola

Recenzováno: 27. srpna 2020
denisakrtilova
Praha, Česká republika

Recenzováno: 28. srpna 2020

Určitě jedna z TOP pražských únikovek, propracované úkoly, pokud nejste ostřílený únikář, určitě se zapotíte abyste hru splnili v limitu. Nelze než doporučit všem co mají rádi únikovky s pěkným příběhem a kvalitně zpracovanými rekvizitami.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Z7906HTadama.
Recenzováno: 27. srpna 2020

Jedna z nejlepších únikových her na které jsme byly. Pán, který nás doslova vtáhl do děje měl i svatou trpělivost. Rozhodně doporučujeme všem! A již se moc těšíme na KINO ÚSVIT.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli denisakrtilova.
Recenzováno: 27. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejlepších her, na kterých jsme byli a to už jsme vystřídali opravdu hodně her. Úžasný pan průvodce, který Vás hned svým úvodním dechberoucím vyprávěním vtáhne do děje. Hra není lineární, tzn. můžete řešit víc věcí najednou. Dobové rekvizity parádní, cítíte se opravdu jak na malé vesničce ve staré škole v 50.letech.. Moc jsme si hru užili a těšíme se na druhou hru od lostexit, která se bude brzy otevírat!

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli olgavJ7032ZD.
Recenzováno: 2. srpna 2020

Úžasný tajemstvím opředený příběh vás ani chvíli nenechá při řešení záhady klidným. Šifry jsou velmi nápadité a originální. Nemusíte řešit složitou matematiku ani prohlížet každou krabičku od zápalek. Musím určitě vyzdvihnout vystupování pana průvodce, který příběh odvyprávěl na úrovni profesionálního herce a vtáhl mě do děje, jako ještě žádná úniková hra ne. Všem doporučuji, je to zážitek!

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli tom_hC5669QL.
Recenzováno: 18. června 2020 prostřednictvím mobilu

Silným a poutavým příběhem propletená detektivní hra. Uspokojí začátečníky i pokročilejší hráče únikovek. Krásné provedení a dobová atmosféra (1958). Promyšlené úkoly vhodné pro přátelé i rodiny (některé úkoly vhodmé i pro děti).
10/10

Datum zážitku: červen 2020