“Nejlepší zákusky v Praze”

CUKRÁŘ Lukáš Skála
Č. 14 z 208 Dezerty v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Kombinace tradičních i velmi originálních moderních dortíků. Chuť vyladěná do detailu, stejně tak vzhled. Velmi ráda se sem vracím a nikdy se nemohu rozhodnout, který si dám. Všechny jsou prostě TOP

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli martinamT8112WL.

Recenzováno: 10. března 2020

Krásné a moderně pojaté dezerty, které i dobře chutnají. Cukrárnu jsme navštívili v období akce indiánků, z nichž některé byly lepší a některé slabší. Celkově lze ale hodnotit velmi kladně, pokud chcete reprezentativní dezerty na speciální příležitost, považuji tohle za ideální volbu (zvlášť ve vztahu k podobným konceptům, jako je třeba If café, nás Cukrář Skála oslovil daleko více).

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli 925nj.
Recenzováno: 4. března 2020

Když jsem vešel do Skálovy tovární cukrárny, byla to naprostá bomba. Kvalitní špičková cukrárna s nejlepšími dezertami, krásně vydekorované a chutné jak by měly být. K tomu si můžete dát i nápoje. Škoda, že se tam nedá posedět. Obsluha vynikající, usměvavá. Za mě opravdu krásná a skvělá cukrárna.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli Lukki16.
Recenzováno: 25. ledna 2020

U Skály mají perfektní výběr různých zákusků! Téměř všechny jsou něčím překvapivé, stojí za to jich vyzkoušet více. Příjemné je zastoupení jak tradičních českých, tak i těch ve "francouzském" stylu. Rozhodně doporučuju vyzkoušet i koláče, které jsou trochu bokem, ale výborné. Káva velmi dobrá. Celé dorty také lze jen doporučit. Navíc není problém dva dny předem objednat jakýkoli jiný, velmi flexibilně a ochtně mi na poslední chvíli udělali velký dort z těch tradičně nabízených. za návštěvu stojí i druhá pobočka v Dlouhé s kremrolemi! Osobně preferuji skálu před IF (chuť, přístup personálu a cena).

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli vikousn.
Recenzováno: 21. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Sice jen na stojáka nebo sebou, ale pokud zůstanete máte možnost díky výhledu na přípravu dezertů být svědky přípravy všech dobrot které si můžete koupit nebo objednat. Obsluha usměvavá a milá. Vřele doporučuji navštívit

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Johny_Church.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo CUKRÁŘ Lukáš Skála, si také prohlíželi

Už jste navštívili CUKRÁŘ Lukáš Skála? Sdílejte své zkušenosti!