“Bozske dortiky”

Č. 15 z 212 Dezerty v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 25. října 2020

Neni co dodat...precizni a cista prace, vyladena chut a detaily. Dortiky, kolace, pralinky, cukrovi, nanuky a dalsi Urcite se znova zastavime.

1  Poděkujte uživateli Kwinisek.

Recenzováno: 26. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Kombinace tradičních i velmi originálních moderních dortíků. Chuť vyladěná do detailu, stejně tak vzhled. Velmi ráda se sem vracím a nikdy se nemohu rozhodnout, který si dám. Všechny jsou prostě TOP

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli martinamT8112WL.
Recenzováno: 10. března 2020

Krásné a moderně pojaté dezerty, které i dobře chutnají. Cukrárnu jsme navštívili v období akce indiánků, z nichž některé byly lepší a některé slabší. Celkově lze ale hodnotit velmi kladně, pokud chcete reprezentativní dezerty na speciální příležitost, považuji tohle za ideální volbu (zvlášť ve vztahu k podobným konceptům, jako je třeba If café, nás Cukrář Skála oslovil daleko více).

Datum návštěvy: únor 2020
2  Poděkujte uživateli 925nj.
Recenzováno: 4. března 2020

Když jsem vešel do Skálovy tovární cukrárny, byla to naprostá bomba. Kvalitní špičková cukrárna s nejlepšími dezertami, krásně vydekorované a chutné jak by měly být. K tomu si můžete dát i nápoje. Škoda, že se tam nedá posedět. Obsluha vynikající, usměvavá. Za mě opravdu krásná a skvělá cukrárna.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli Lukki16.
Recenzováno: 25. ledna 2020

U Skály mají perfektní výběr různých zákusků! Téměř všechny jsou něčím překvapivé, stojí za to jich vyzkoušet více. Příjemné je zastoupení jak tradičních českých, tak i těch ve "francouzském" stylu. Rozhodně doporučuju vyzkoušet i koláče, které jsou trochu bokem, ale výborné. Káva velmi dobrá. Celé dorty také lze jen doporučit. Navíc není problém dva dny předem objednat jakýkoli jiný, velmi flexibilně a ochtně mi na poslední chvíli udělali velký dort z těch tradičně nabízených. za návštěvu stojí i druhá pobočka v Dlouhé s kremrolemi! Osobně preferuji skálu před IF (chuť, přístup personálu a cena).

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli vikousn.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo CUKRÁŘ Lukáš Skála, si také prohlíželi

Už jste navštívili CUKRÁŘ Lukáš Skála? Sdílejte své zkušenosti!