Czech Repubrick
Č. 8 z 1 220 zařízení v kategorii aktivity – Praha
Krásné hračkářství

Mají tady pěkně hračky a je to jako ve filmu sám doma:),akorát cena versus kvalita úplně neodpovídá.

Recenzováno: 10. ledna 2020
petran0g
Šumperk, Česká republika

Recenzováno: 3. října 2019
Romča B

Recenzováno: 7. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde se školní skupinou a opravdu jsme si to tu užili. Stavby jsou fascinující, hra těžká pro menší děti, starší a trpělivější ji zvládli dohrát, obsluha byla velmi vstřícná, ochotná, trpělivá a milá. Jediný nedostatek je WC, které není v prostoru výstavy, ale v horním patře obchodního domu a stojí 25 Kč. To je vážně moc! Zejména máte-li s sebou skupinu malých dětí. Myslím, že by to mělo být již v ceně vstupenky, která je pro školní dítě zvýhodněná na 130 Kč.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli janc646.
Recenzováno: 3. října 2019

Návštěva Czech Repubricku nás s přítelem přímo uchvátila. Jsme velcí milovníci Lega a stavby z toho postavené byly naprosto dokonalé. Mě velmi mile překvapila malá povídka k jednomu ze stavení které mi slečna/paní u pokladny vyprávěla že toto stavěl pouze 1 člověk tedy s malou pomocí své přítelkyně. Musím podotknout že slečna/paní za pokladnou vystupovala velmi příjemně a ochotně jako jsem už nikde dlouho neviděla až mi z toho zpříjemnila den, to už se jen tak nevidí :) . Výstava je opravdu povedená není co vytknout :) .

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Romča B.
Explore24995510715, Manažer komunikace v zařízení Czech Repubrick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2019

Dobrý den, Romčo, moc děkujeme za vaši velmi milou recenzi. Jsme moc rádi, že jste si výstavu užili.

Recenzováno: 21. srpna 2019

Byly jsme tam s detmi 2 a 4, ty jeste ty skvosty neobdivuji, pro ne byly spis ty cudliky ke spousteni vlacku, kol apod. Za me naprosto uzasne a dokonale. Velka poklona stavitelum. Jen doporucuji hlidat prcky, at nic nerozbiji a neolupuji kousky strech (napr) ala pernikova chaloupka.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Tomas H.
LucieM1567, Manažer komunikace v zařízení Czech Repubrick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. září 2019

Dobrý den, Tomáši, moc děkujeme za vaši recenzi. Jsme moc rádi, že jste si výstavu užili.

Recenzováno: 23. června 2019

Fantastická výstava modelů z lega pro všechny věkové kategorie, která určitě stojí za návštěvu. Všem ji vřele doporučuji.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli marie1940.
LucieM1567, Manažer v zařízení Czech Repubrick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. července 2019

Milá Marie, moc vám děkujeme za vaši milou recenzi. Přejeme vám krásné léto.

Recenzováno: 7. června 2019 prostřednictvím mobilu

Bylo to hodne dobry! Nejvic se mi libil Karlstejn, veznice, katedrala svateho Vita a velka pout. Doporucuji. Jachym

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli Roman Š.
LucieM1567, Manažer komunikace v zařízení Czech Repubrick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. června 2019

Dobrý den, moc děkujeme za vaši recenzi, jsme moc rádi, že se vám výstava líbila.