“Příliš hlasitá hudba”

Buddha Bar
Kuchyně: Suši
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Barová scéna, Romantický, Velké skupiny
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Rezervace

Vlivem katastrofálního počtu decibelů nebylo možno komunikovat ani s obsluhou a to přesto, že servírka byla snaživá a milá. S přátelkyněmi jsme si museli odezírat slova ze rtů. Jídlo výborné, cenová hladina vysoká na to, jak nepříjemný pobyt v v lounge-baru byl. Čas návštěvy 23,15 - 01,45. Už nikdy tam nepůjdeme.

Poděkujte uživateli Jiří K.
Patrik Z, Manažer v zařízení Buddha Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

děkujeme za Váš názor.
Pokud navštěvujete jakýkoliv bar kolem půlnoci, vždy se setkáte s podobnou atmosférou. Lidé se chtějí bavit a bary jsou vždy živější. V případě, že máte raději komornější prostředí, navštivte naši lounge dříve.
S přáním hezkého dne

Recenzováno: 10. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Klidné a čisté prostředí, s velmi přátelským týmem restaurace! A dokonalým servisem.

Obsluhoval nás Peter, kterému musím tímto ještě jednou poděkovat za dokonalý zážitek a večer, jídlo nám doporučil, odhadl co kdo z nás by mohli mít rad, naprosto se všem strefil do chutovych buněk, jako by nás znal! Byla to symfonie chuti od začátku až do konce, doprovázena dokonalým servisem Petra a Dominika! Vždy jsem měl skleničku s vodou doplněnou. Při servisu jídla nám vše vysvětlili, popsali, doporučili.

Tuto restauraci mužů jen doporučit, potraviny vysoké kvality s atmosférou prostředí vám zařídí nezapomenutelný zážitek, který budete chtít zažít znovu a znovu jako já!

Poděkujte uživateli bar2sm.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Celá akce byla velmi povedená, krásný interiér, skvělá a ochotná obsluha, výborné jídlo. Zcela jistě přijdeme znovu. Cena vyšší, ale nelitujeme :)

Poděkujte uživateli kodytek.

moc děkujeme za Váš komentář.
Jsme velmi rádi, že jste si u nás užil hezký večer.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu:)

Přejeme krásný den.

Recenzováno: 1. srpna 2019

Po dlouhé době jsem se v restauraci necítila jako vyvrhel. Nemají problém uzpůsobit nabídku alternativní strávnici. Bezva personál v restauraci a rychlé reakce.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Mrkev32.
Patrik Z, Manažer v zařízení Buddha Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. srpna 2019

moc si vážíme toho, že jste si udělala čas a sdílela s námi Váš zážitek z Buddha-Baru.
Pokud je to v našich silách, vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc. Chápeme, že někteří hosté mají bohužel jistá omezení, co se surovin týče, proto není problém menu každému individuálně přizpůsobit.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
Hezký den.

Recenzováno: 3. července 2019

S tak skvělou obsluhou jsem se ještě nesetkala.Sushi vynikající a mangova polevka nas v horkem dni s tak zajimavou chuti osvezila. A desert cokoladovy fondant jsme si optavdu vychutnaly. Prostředí elegantní a na úrovni, stylová hudba nas provazela cely vecer.
Zkratka uzasny a uzasny,,,,vrele doporucuji a zase se vratime

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Marcela M.
Patrik Z, Manažer v zařízení Buddha Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. července 2019

Hezký den,

moc si vážíme toho, že jste si našla čas a sdílela s námi Váš zážitek z Buddha-Baru.
Čokoládový fondán je favoritem u většiny hostu:)
Až budete mít zase cestu kolem, budeme se na Váš těšit.
S přáním hezkého dne

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Buddha Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Buddha Bar? Sdílejte své zkušenosti!