“Famózní! ”

Č. 1 850 z 6 210 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 10
Okolí: Praha 10
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Tak tohle bylo naprosto skvělé!

Restauraci jsme navštívili na doporučení kamarádů, a byli jsme nadšení.
Moc příjemné prostředí, velmi milá obsluha, a to jídlo... Úplná fantazie. Ochutnali jsme, co se dalo, všechno bylo výborné a tequilla na závěr byla parádní tečka :)

Jediné, co můžu doporučit - pokud si plánujete dát Plato Sabroso, rozhodně vynechte předkrmy :D je toho fakt hromada!

Poděkujte uživateli 367v_tt.

Recenzováno: 19. února 2020

Velká hromada jídla. Docela levný, ale chuťově nijak zajímavý. Restaurace mě nezaujala. Průšvih to není, ale nic zajímavého také ne.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli X3024HTmartinf.
Recenzováno: 16. února 2020 prostřednictvím mobilu

Zavítali jsme do této restaurace a musím říct ,že jsme udělali skvělé rozhodnutí .
Obsluha velmi ochotná , jídlo neskutečně dobré a atmosféra byla nádherná :)
Pokud máte rádi mexické jídlo určitě vyzkoušejte tuto restauraci.

Poděkujte uživateli S7558LRmartinf.
Recenzováno: 15. února 2020

První a zřejmě i poslední návštěva téhle mexické restaurace. Člověk se tu opravdu nají, protože porce jsou obrovské, až zbytečně. A za poměrně malé peníze. Příjemným překvapením jsou pak omáčky a salsy. Jejich domácí kvalita výrazně převyšovala ostatní jídla. Guacamole, omáčka z uzených paprik ve stylu barbecue nebo klasická rajčatová salsa byly opravdu výborné. A to je tak asi vše co nás zaujalo. Ostatní jídla jsou podprůměrná. Ať už jde o jalapenos plněné cheddarem, podle mě byly plněné spíš eidamem (i když majitelka/obsluha tvrdila opak). Smažené burrito (to jsem nějak nepochopil) s poměrně neobvykle upravenou náplní a hlavně nedochucené. Fajitas jakž takž s hromadou trikolöry paprik a ještě větší hromadou příloh, ale prostě nijak nezaujme. Obsluha v pohodě, příjemná. Prostředí trochu temnější. Není moc místa na odkládání kabátů a tašek. Shrnuto: Kvantita převyšuje kvalitu za rozumný peníz. Večer si nezkazíte, ale nečekejte autentické Mexiko.

Poděkujte uživateli Y3211ZJmartinf.
Recenzováno: 12. února 2020 prostřednictvím mobilu

Mexická restaurace s naprosto dokonalou obsluhou. Velké porce za super ceny. Jídlo výborné. Útulná restaurace. Těším se příště.

Poděkujte uživateli 473sim_af.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sabroso, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sabroso? Sdílejte své zkušenosti!