“Svatební hostina”

La Farma restaurant
Okolí: Flora
Okolí: Flora
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Uspořádali jsme v La Farmě naší svatební hostinu. Byla to báječná volba. Přivítáni krásně prostřeným stolem a úžasnou atmosférou. Moc doporučujeme restauraci na oběd, večeri i větší rodinou/pracovní událost. Personál je skvělý, jídlo báječné a budete odcházet velmi spokojeni a dobře nalazeni!

Poděkujte uživateli 144kate_inav.

Recenzováno: 14. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Restaurace v krásném prostředí, neobyčejně laskavá a profesionální obsluha, přátelský a vstřícný přístup ( Lukáš a Kája), umí poradit, co se týče jídla i ho perfektně popsat. Vše, co jsme tu měli, nám velice chutnalo ( Kulajda, kachní stehno, rybeye steak, panenka, burger, Caesar, špagety, lasagne, lívance, brownies,.....) Naše skupina 10 lidí se tu perfektně najedla. Dokonce jim ani nevadili naši 3 pejskové (vychovaní), dostali pokaždé čerstvou vodu. Tímto bychom chtěli i pochválit kuchaře, který sice není vidět, zato mu to moc dobře vaří.
Rozhodně doporučuji La Farmu navštívit každému, kdo chce gastronomický zážitek

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Strasidlo007.
Recenzováno: 11. března 2020

Tenhle podnik jsme objevili nedávno a jsme naprosto nadšený! Nabídka není moc široká, ale za to velice zajímavá. Porce jsou obrovské a jídlo výborné + velice milá a ochotná obsluha. Není co vytknout.

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli CamTP.
Recenzováno: 14. října 2019 prostřednictvím mobilu

Při procházce po Vinohradech jsme objevili restauraci La Farma, která nás okouzlila. A tak jsme ji tento týden navštívili hned dvakrát. Pokaždé naprostá spokojenost. Vynikající kuchyně a perfektní příjemná , usměvavá a nevtíravá obsluha. Každému kdo chce mít hezký zážitek z jídla lze tuto restauraci jen doporučit. Já osobně vím, že zde budu častým hostem.

Poděkujte uživateli 826petrm.
Recenzováno: 13. září 2019

Občas sem zajdu na polední menu, vždy je z čeho vybírat a kvalita je vysoká. Ale dnešní večeře byla pro nás gurmánským zážitkem. Kachní játra na červeném víně, roastbeef se skvělým dresingem. Ale kachní stehno s červeným zelím bylo opravdu vynikající. Zejména červené zelí, které bylo správně ochucené, ale hlavně bylo křupavé, což umí málokde. Pozdrav do kuchyně!!! Pěkný výběr vín, milá, pozorná a přitom nevtíravá obsluha. Za nás plný počet a někdy zase naviděnou.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Šárka K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Farma restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Farma restaurant? Sdílejte své zkušenosti!