“Skvělé jídlo a osobitý přístup! Doporučuji”
Recenze Cafe Elektric

Cafe Elektric
Č. 1 405 z 6 183 Restaurace v Praze
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V příjemném prostředí v centrum Prahy jsem si překvapivě, po doporučení, objednal Kari, které si standardně nedávám. Byl jsem mile překvapen vyváženou chutí a osobitým přístupem. Ochutnal jsem zajímavé pečivo s několika variantami humusu. Byl jsem nadšený, nebylo co vytknout. Určitě se znovu vrátím a přivedu kamarády. Ochutnejte jejich zajímavé dezerty, určitě nešlápnete vedle.

Poděkujte uživateli 327pavel327.
Francesca K, Owner v zařízení Cafe Elektric, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. srpna 2019

Děkujeme mockrát za recenzi! Jsme rádi, že vám u nás chutnalo a doufáme, že vás uvidíme brzy zas!

Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme venkovní prostory restaurace na oběd a byli jsme příjemně překvapeni. Obsluha byla skutečně velmi příjemná a jídlo bylo famózní, ceny možná malinko nadprůměrné ale nikoli přehnaně vysoké. Z menu si rozhodně vyberou i vegetariáni.
Co se jídla týče, nemohu si vynachválit bramborové noky s houbami, které jsem si nakonec objednala!

Tomu, kdo se chce dobře najíst (za dobrého počasí i na příjemné terase), rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Em_dee013.
Francesca K, Owner v zařízení Cafe Elektric, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. července 2019

Děkujeme mockrát za návštěvu! Budeme se těšit na další návštěvu!

Recenzováno: 1. ledna 2019

Trochu utajená restaurace, v podzemních prostorách, s poněkud komplikovaným přístupem. Ale stojí za to se v ní zastavit na oběd v pracovní dny. Mívají spolehlivou nabídku menu. Mám zkušenost s příjemným personálem. Posezení je velmi příjemné, intimní, nic rušivého, na pracovní oběd ideální. Kvalita jídla velmi dobrá. Za mne - spokojenost v docela hektickém prostoru Prahy. :)

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Traveller61CZ.
Recenzováno: 10. prosince 2018

Tuto restauraci jsme navštívili nedávno poprvé. Když jsme vešli do vnitř, bylo úplně prázdno. Tipovali jsme, jestli to bude jídlem, nebo obsluhou. Interiér restaurace je krásný. Jídelní lístek skvěle sestaven, vybere si opravdu každý a dlouho jsme se rozhodovali, co si vlastně dát. Nakonec jsme si vybrali Mexican bowl a shodli se, že toto místo musíme kvůli jídlu navštívit určitě znovu. Nicméně díky velmi nepříjemné a otrávené obsluze jsme to nakonec přehodnotili. Nechápu, proč někdo pracuje v pohostinství, když je otrávený z toho, že po něm host něco chce (např. zaplatit). Velká škoda.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli VendulaG.
Recenzováno: 5. září 2018

Do Café Electric jsme vyrazily na snídani. Ze zajímavého menu jsme vybraly 3 jídla, mezi nimi nesměla chybět místní specialita-matcha lívance. Chlebíčky s avokádem i fazolemi byly velmi chutné, lívance měly charakteristickou chuť, zprvu zvláštní pro mé chuťové buňky, ale nakonec si mě matcha v těstě získala. Nedostatkem bylo rozmrzlé ovoce (částečně)-doporučila bych používat pouze sezónní čerstvé. Zklamáním pak byla nabídka nápojů a především pak jejich (ne)kvalita-matcha tea v mini hrníčku se nedal pít a to, co prezentují jako čerstvý zázvorový čaj (oboje za cenu 85kč), nechci ani komentovat. Tady vidím jednoznačně místo pro zlepšení.

Datum návštěvy: září 2018
1  Poděkujte uživateli Petulanek.
Francesca K, Owner v zařízení Cafe Elektric, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. září 2018

Dobry den, dekujeme za review. Jsme radi, ze vam chutnalo a co se tyce drinku tak nas mrzi, ze vam nechutnaly. Matcha tea ma bohuzel opravdu silnou chut, ktera neni pro kazdeho. Zazvorovy caj delame z cerstveho zazvoru. Mohu se zeptat co byl za problem s cajem? Dekujeme mockrat. S pranim pekneho dne, Francesca Kolowrat

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe Elektric, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Cafe Elektric? Sdílejte své zkušenosti!