“Opět nezapomenutelný zážitek!”
Recenze Cafe Elektric

Cafe Elektric
Č. 1 405 z 6 191 Restaurace v Praze
Recenzováno: 5. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Včera jsem opět navštívil nádherné místo v srdci Prahy. Vedle toho, že mě při každé návštěvě překvapí milá a přátelsky naladěná obsluha, jsem ochutnal nejlepší omeletu, kterou jsem kdy jedl. Kombinace ingrediencí mě překvapila, ale celková chuť byla nepřekonatelná. Opět se do Cafe Elektrik rád vrátím.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 327pavel327.

Recenzováno: 21. října 2019

Při návštěvě Café electric jsem očekávali "klasické pražské bistro".. alespoň soudě podle papírových otrhaných jídelních lístků, zmatené a trochu nepříjemné obsluhy. Ceny trošku vyšší, ale co už. Objednali jsme si ledový čaj a limonádu, k jídlu jsme vybrali dýňové noky, oba hladoví jsme doufali, že nás zasytí. První nám ke stolu zanesli jídlo (?), při prvním pohledu jsme mysleli, že jde snad o omyl nebo nepovedenou amouse-bouche. Na obrovském hlubokém talíři se ztrácely 3 malé nočky posypané parmazánem a rukolou. Výrobní cena +-40Kč? Když nám zbýval na talíři poslední nok, na stůl nám přistály i nápoje. Jídlo chuťově dobré, ale od "hlavního chodu" bych očekávala, že alespoň trochu zasytí. Tyto porce/ceny by se daly tolerovat v nějaké fine dining restauraci, ovšem jinak prezentované a s jinou kvalitou servisu. Nemohu říct, že by se jednalo o příjemný zážitek.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 862zuzkan.
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V příjemném prostředí v centrum Prahy jsem si překvapivě, po doporučení, objednal Kari, které si standardně nedávám. Byl jsem mile překvapen vyváženou chutí a osobitým přístupem. Ochutnal jsem zajímavé pečivo s několika variantami humusu. Byl jsem nadšený, nebylo co vytknout. Určitě se znovu vrátím a přivedu kamarády. Ochutnejte jejich zajímavé dezerty, určitě nešlápnete vedle.

Poděkujte uživateli 327pavel327.
Francesca K, Owner v zařízení Cafe Elektric, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. srpna 2019

Děkujeme mockrát za recenzi! Jsme rádi, že vám u nás chutnalo a doufáme, že vás uvidíme brzy zas!

Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme venkovní prostory restaurace na oběd a byli jsme příjemně překvapeni. Obsluha byla skutečně velmi příjemná a jídlo bylo famózní, ceny možná malinko nadprůměrné ale nikoli přehnaně vysoké. Z menu si rozhodně vyberou i vegetariáni.
Co se jídla týče, nemohu si vynachválit bramborové noky s houbami, které jsem si nakonec objednala!

Tomu, kdo se chce dobře najíst (za dobrého počasí i na příjemné terase), rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Em_dee013.
Francesca K, Owner v zařízení Cafe Elektric, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. července 2019

Děkujeme mockrát za návštěvu! Budeme se těšit na další návštěvu!

Recenzováno: 1. ledna 2019

Trochu utajená restaurace, v podzemních prostorách, s poněkud komplikovaným přístupem. Ale stojí za to se v ní zastavit na oběd v pracovní dny. Mívají spolehlivou nabídku menu. Mám zkušenost s příjemným personálem. Posezení je velmi příjemné, intimní, nic rušivého, na pracovní oběd ideální. Kvalita jídla velmi dobrá. Za mne - spokojenost v docela hektickém prostoru Prahy. :)

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Traveller61CZ.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe Elektric, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Cafe Elektric? Sdílejte své zkušenosti!