“Hezke misto, dobra kuchyn”
Recenze EL Centro

EL Centro
Kuchyně: Španělská
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 7. srpna 2017

Uprimne jsem nevedel co mam ceka z spanelskeho jidla v praze ale byl jsem moc prekvapen. Jidlo bylo vynikajici a servis moc prijemny.

Poděkujte uživateli Jack J.
El Centro R, Owner v zařízení EL Centro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. srpna 2017

Děkujeme za hodnocení

Recenzováno: 31. července 2017

Moc dobra restaurace, jidlo super chutove. Obsluha taky 10 z 10, byl jsem moc prekvapeny. Urcite se vratim

Poděkujte uživateli Jananovak23432.

Děkujeme za hodnocení

Recenzováno: 28. června 2017 prostřednictvím mobilu

Z restaurace nemam super zazitky. Sedeli jsme v restauraci jen s prateli a pres to jsme cekali na vsechno dlouho... jidlo byl o presolene. Urcite se v Praze daji najit lepi

Poděkujte uživateli David T.
El Centro R, Owner v zařízení EL Centro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2017

omlouvám se, a vskutku mne mrzí, že jste od nás odešli nespokojeni. Naším zvykem je jídlo solit spíše méně a nechat přisoloní na zákaznících. Pokud bylo jídlo přesolené stačilo by požádat a rádi bychom vám je vymněnili.
Příprava paelly trvá dle receptury 35minut bez ohledu na počet zákazníků v podniku a jelikož jste si jednu obědnali tak jste čekali přiměřenou dobu. Na terase a v přední části restaurace bylo zákazniků více a odcházeli spokojeni.
s pozdravem Radek

Recenzováno: 13. června 2017

Do restaurace jsem se velice těšila, bohužel jsem asi měla jiné představy... malé porce mi nevadí, ale úprava jídla nezajímavá, chuť mdlá, stoly špinavé, restaurace také, obsluha milá, ale neprofisionální. Oceňuji čerstvé suroviny.

Poděkujte uživateli Petra S.
El Centro R, Owner v zařízení EL Centro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. června 2017

Ano pro mnoho výhradně českých klientů může připadat španělská luchyně mdlá, ale tak to je. Španělé používají koření velmi málo a bohužel lidé od nás pořád očekàvají překořeněné Mexico. Jinak jsme rodiná restaurace jako vetšina rest. ve španělsku a tudíž děláme naši práci s láskou i když možná někdy chybí dokonalost.
Za špinávé stoly se omlouvám, ale občas nestihneme uklidit stůl ihned po odchodu hostů před vámi

Recenzováno: 6. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Super obsluha, vynikající jídlo. Polévka taky. Mořské plody jsou tady nejlepší v celé Praze. Fotky mluví za všechno.

Poděkujte uživateli Michaela M.
El Centro R, Owner v zařízení EL Centro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. listopadu 2016

Děkujeme

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo EL Centro, si také prohlíželi

Už jste navštívili EL Centro? Sdílejte své zkušenosti!