“Perfektní”

Kuchyně: Evropská, Česká, Středoevropská
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 27. září 2018

Výborná kuchyně, příjemný servis, kvalitní suroviny.
Ceny nejsou lidové, ale ve vztahu k chuti jídla zasloužené.
Rozhodně 5 bodů z 5.

Poděkujte uživateli Michal V.

Recenzováno: 18. září 2018 prostřednictvím mobilu

Jako vždy skvělý zážitek z jídla. Nejlepší tataráček v Praze. Selekce předkrmů taky naprosto skvělá a dezert taky úžasný. Celé to bylo provázeno milou a příjemnou obsluhou, kde oba číšníci věděly vše o jídle i pití co nám donesli :) vřele vždy můžu doporučit. Skvělé jídlo za skvělou cenu :)

Poděkujte uživateli bboyn98.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, milá obsluha a vynikající servis. Číšník bere ohledy i na dítě. Cena není předražená, jenom mě mrzí, že restaurace z venku vypadá chátravě. K dispozici jsme měli parkoviště. Nápoje nebyly s konzervanty. Jsem spokojená s touto restaurací a myslím si, že se tam ještě vrátím.

Poděkujte uživateli SIAErimio.
Recenzováno: 25. července 2018

Restaurace navštívena na základě doporučení. Při hledání restaurace jsem zabloudil, několikrát jsem ji objel, aniž bych si uvědomil, že to je to co hledám. Myslím, že byla neuvěřitelná odvaha vlastníka, koncept takové restaurace rozjet na totální periferii Prahy. Ale povedlo se víc než dobře. To co tady dostanete, je jídlo v michelinské kvalitě za neuvěřitelnou cenu. Meníčka postavené s rozumem a citem, odpovídající ročnímu období a dostupným surovinám. Prezentace pokrmů naprosto dokonalá. Kompexní chuť pokrmů vystavěná jednotlivými komponety do dokonalé harmonie, postavená ale vždy na precizním zpracování a přiznání základní suroviny.Servis odpovídající úrovni restaurace. Poměr výkon / cena hraje pro tuto restauraci velmi dobrou muziku. Je jasné z jakého důvodu restaurace opakovaně obhájila Michelin Bib Gourmand. Restaurace má možná drobné nedokonalosti, popisované některými recenzenty, ale je potřeba brát obsah takových sdělení s nadhledem, obzváště pak, když ve svých komentářích považují za vrchol gastronomie někde vyhlášený tatarák a jinde výborný smažák. Možná právě tyto drobné nedostatky restauraci znemožnily získání Michelinské hvězdy a jsem rád. Ceny by byly hned poté vystřeleny do závratných výšin. Jednoznačně DOPORUČUJI !!!!!!

Poděkujte uživateli Jiri P.
Recenzováno: 16. června 2018 prostřednictvím mobilu

Genialni kuchyne za rozumne penize...
Nebojte se jet daleko/ obava ze uz jste ztraceni .. /
Byli jsme mnohokrat a vzdy spokojenost

Poděkujte uživateli jimmyblue1980.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Na Kopci, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Na Kopci? Sdílejte své zkušenosti!