“negativní”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Radlice
Recenzováno: 16. října 2020

Objednal jsem si oběd byl jsem ujišťen, že roušku nemusím, tak jsem čekal venku a potom přišla slečna, že tam není od toho, aby nosila jídlo ven. Tak jsem dostal vynadáno a příště musím přijet asi firemním vozem, protože z MHD Vás neberou, slečna je asi nadlčověk. Rest jen pro vyvolené. Jen ten řízek si doma ve fritéze uděláte líp, tady byl jak prkno, ale br. salát stále umí.

Poděkujte uživateli kukalek.

Recenzováno: 2. září 2020

Příjemné překvapení: menu s vinným párováním, "tatarák" i "vyladěná" rybí polévka, konfitované jehněčí či pstruh a desert, vše ve vynikající kvalitě, moravské i česká vína od malých, často alternativních vinařů. Příjemná a rychlá obsluha. Doporučím mnoha známým.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Petr C.
Recenzováno: 10. srpna 2020

Oběd jsme dali z jídelního lístku - vše super. Určitě zase navštívíme.
Rychlost,obsluha ochotná.,celkově žádný problém.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli robertrO41HZ.
Recenzováno: 8. července 2020

Přišli jsme 17:30, na otevíracku, bylo úplně prázdno, na stolech žádné rezervace a servírka se nás ptala, jestli máme rezervaci. Neměli jsme, tak říkala, že zkusí něco najít. Byli jsme tam celou dobu sami. Bůček skvělý, steak průměrný. Obsluha milá. Ceny vyšší, příště zkusíme menicko. Parkování je tam strašné.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli HanaDufkova.
Recenzováno: 18. března 2020

Nárazově navštěvuji tuto restauraci už řadu let, vlastně od počátku, a je neuvěřitelné, že si po celou dobu existence stále udržuje vysoký standard kvality a přátelskou atmosféru, kterou hned tak v nějaké restauraci nenajdete. Nyní, v době koronaviru, zavedli prodej přes výdejní okénko a opět nezklamali. Jejich česnečka a kuře na kořenové zelenině stejně jako "holanďák" z poledního menu, normálně běžná jídla, to byla báseň, prostě dobrota. Největší radost mám ale z toho, že když tuto restauraci někomu doporučím, tak vždy se to setká s pozitivní reakcí a převládá nadšení.

Datum návštěvy: březen 2020
1  Poděkujte uživateli Pavel_Mj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Na Kopci, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Na Kopci? Sdílejte své zkušenosti!